Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Banaz Derbentspor | 0 - 3* | Comburtspor | |||||
15/01/2023 | 12:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Bireylülspor | 0 - 7 | Sivaslı Belediyespor | ||
15/01/2023 | 12:00 | Karaağaç Şehitler Stadı | Selvioğluspor | 0 - 3 | Kabaklar Gençlikspor | ||
15/01/2023 | 13:00 | Selçikler Sahası | Yayalarspor | 9 - 0* | Alahabalıspor | ||
15/01/2023 | 13:00 | Bölme 15 Temmuz Şehitleri Stadı | Bölmespor | 0 - 2 | Karahallıspor | ||
15/01/2023 | 14:30 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Turan İdman Yurdu | 1 - 0 | Selçiklerspor | ||
15/01/2023 | 14:30 | Karaağaç Şehitler Stadı | Güneyspor | 1 - 1 | Doğancık İdmanocağı |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sivaslı Belediyespor | 18 | 15 | 1 | 2 | 63 | 9 | 54 | 46 | ||
2. | Karahallıspor | 18 | 13 | 3 | 2 | 64 | 20 | 44 | 42 | ||
3. | Yayalarspor | 18 | 13 | 1 | 4 | 77 | 19 | 58 | 40 | ||
4. | Turan İdman Yurdu | 18 | 12 | 2 | 4 | 45 | 12 | 33 | 38 | ||
5. | Güneyspor | 18 | 9 | 4 | 5 | 48 | 24 | 24 | 31 | ||
6. | Doğancık İdmanocağı | 18 | 9 | 2 | 7 | 33 | 25 | 8 | 29 | ||
7. | Bölmespor | 18 | 8 | 3 | 7 | 32 | 27 | 5 | 27 | ||
8. | Bireylülspor | 18 | 7 | 4 | 7 | 35 | 52 | -17 | 25 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 18 | 6 | 5 | 7 | 42 | 26 | 16 | 23 | ||
10. | Selçiklerspor | 18 | 5 | 2 | 11 | 33 | 44 | -11 | 17 | ||
11. | Selvioğluspor | 18 | 4 | 0 | 14 | 21 | 69 | -48 | 12 | ||
12. | Comburtspor | 18 | 2 | 0 | 16 | 17 | 80 | -63 | 6 | ||
13. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 18 | 3 | 0 | 15 | 26 | 108 | -82 | 3 | ||
14. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 18 | 6 | 1 | 11 | 28 | 49 | -21 | 0 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |