Anasayfa / Genel Haberler

2022-2023 BAL'da Yer Alacak Takımlar

serkan | 30.05.2022 10:02 , Ankara

Adana (3+1): Adana 1954 FK, Adana Vefaspor, Ceyhanspor, Hadırlıgücü

Adıyaman (1+1): Adıyamanspor, Kahta 02 Spor

Afyonkarahisar (2): Belediye Bolvadin Termalspor, Sandıklıspor

Ağrı (1): Doğubayazıt Belediyespor

Aksaray (1): Eskil Belediyespor

Amasya (1): Suluova Sebatspor

Ankara (5+2): 1926 Polatlı Belediyespor, Ankara TKİ, Başkent Gözgözler Akademi, Gölbaşı Belediyespor, Hacettepe, Kavaklıderespor, Sincan Belediyespor

Antalya (4): Antalya Kemerspor, Korkuteli Belediyespor, Kumluca Belediyespor, Manavgat Belediyespor

Ardahan (1): Serhat Ardahanspor

Artvin (1): Arhavispor

Aydın (4): Aydın Yıldızspor, Davutlar Belediyespor, Eşin Grup Sökespor, İsabeyli Şırlanspor

Balıkesir (4): 1966 Edremitspor, Bandırma Etispor, Burhaniye Belediyespor, Gönen Belediyespor

Bartın (1): Bartınspor

Batman (1): Batman 72 Belediyespor

Bayburt (1): Bayburt Belediyespor

Bilecik (1): Bayırköyspor

Bingöl (1): 12 Bingölspor

Bitlis (1): Bitlis Özgüzelderespor

Bolu (1): Yeniçağaspor

Burdur (1): Burdur MAKÜ

Bursa (6): 1947 Çekirge İdman Yurdu, Akhisar Demirspor, Bursa Kültür 1987 Spor, Bursa Zaferspor, Görükle İpekspor, İnegöl Kafkas Gençlikspor

Çanakkale (2): Bigaspor, Bozcaadaspor

Çankırı (1): 1074 Çankırıspor

Çorum (1): Osmancık Belediyespor

Denizli (3+1): Kale Belediyespor, Kızılcabölükspor, Sarayköyspor, Serinhisarspor

Diyarbakır (4): Bağlar Belediyespor, Çınar Belediyespor, Erganispor, Yenişehir Belediyespor

Düzce (2): Çilimli Belediyespor, Düzce 81 Yıldızspor

Edirne (2): Osmanlıspor, Uzunköprüspor

Elazığ (2): Elazığ Aksaray Gençlikspor, Fırat Üniversitesi SK

Erzincan (1): Erzincan Ulalarspor

Erzurum (1): Palandöken Belediyespor

Eskişehir (2): Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Yunusemrespor

Gaziantep (2): Araban Belediyespor, Gaziantep Ankasspor

Giresun (2): 1926 Bulancakspor, Görelespor

Gümüşhane (1): Gümüşhane Türk Telekomspor

Hakkari (1): Yüksekova Belediyespor

Hatay (3): 5 Temmuz İskenderunspor, Antakya Belediyespor FK, Samandağ Gençlerbirliği

Iğdır (1): Iğdır Esspor

Isparta (1): Keçiborlu Belediyespor

İstanbul (21+2): Bağcılarspor, Bahçelievlerspor, Bayburt 1918 FK, Bayrampaşa Teknikspor, Beylerbeyi 1911 FK, Beylikdüzüspor, Büyükçekmece Mimarobaspor, Cankurtaranspor, Feriköy, Gazi Mahallesi, İstanbul Sinopspor, Kartalspor, Kavacıkspor, Kuruçeşmespor, Kuştepespor, Modafen FK, Nişantaşıspor, Ortaköyspor, Sancaktepe FK, Silivrispor, Sultanbeyli Belediyespor, Sultangazispor, Vefa

İzmir (8): Alaçatıspor, Aliağa Futbol AŞ, Bornova Yeşilova, Çeşme Belediyespor, Çiğli Belediyespor, Özçamdibispor, Tire 2021 FK, Viven Bornova FK

Kahramanmaraş (2): Elbistanspor, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor

Karabük (1+1): Adatepe Dökecekspor, Kardemir Karabükspor

Karaman (1): Sudurağı Gençlerbirliği

Kars (1): Kars 36 Spor

Kastamonu (1): Kastamonu İl Özel İdarespor

Kayseri (3): Hacılar Erciyes Gençlikspor, Kayseri Emar Grup FK, Talasgücü Belediyespor

Kırıkkale (1): Yahşihanspor

Kırklareli (2): Babaeskispor, Kavaklıspor

Kırşehir (1): Mucurgücü

Kilis (1): Kilis Belediyespor

Kocaeli (7): Değirmenderespor, Gebzespor, Gölcükspor, Hidropaks Gebze Tayfunspor, Kocaeli Harb-İş, Kullar 1975 Spor, Yuvacıkspor

Konya (4): Çatalhüyük Çumra Belediyespor, Konya Ereğlispor, Meram Kara Kartallarspor, Sarayönü Belediyespor

Kütahya (3): Akıncılarspor, Tavşanlı Tepecikspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor

Malatya (3+1): Akçadağspor, Arapgirspor, Malatya İdman Yurdu, Malatya Yeşilyurt Belediyespor

Manisa (4): Bieksper Hacırahmanlıspor, Manisa Sanayispor, Salihli Belediyespor, Yunus Emre Belediyespor

Mardin (1+1): Mardin 1969 Spor, Mazıdağı Fosfastspor

Mersin (3): Anamur Belediyespor, Homurlu 1951 Spor, Silifke Belediyespor

Muğla (2): Muğlaspor, Yatağanspor

Muş (1): Yeşil Vartospor

Nevşehir (1): Suvermez Kapadokyaspor

Niğde (1): Niğde Belediyesispor

Ordu (2): Ulubey Belediyespor, Ünye 1957 Spor

Osmaniye (1): Bahçespor

Rize (2): Çayelispor, Rize İl Özel İdarespor

Sakarya (5): Arifiye Kalaycıspor, Hendek Dereköyspor, Hendekspor, Kazımpaşa Birlikspor, Serdivanspor

Samsun (3+1): Atakum Belediyespor, Çarşambaspor, Karasamsunspor, Samsun Büyükşehir Belediyespor

Siirt (1): Kurtalanspor

Sinop (1): Boyabat 1868 Spor

Sivas (1): Cumhuriyet Üniversitesi SK

Şanlıurfa (2): Siverek Belediyespor, Viranşehir Belediyespor

Şırnak (2): Cizre Serhatspor, Şırnak İdman Yurdu

Tekirdağ (3): Çerkezköy 1911 Doğanspor, Çorluspor 1947, Tekirdağspor

Tokat (2): Niksar Belediyespor, Tokat Bld Plevnespor

Trabzon (5): 1985 Derecikspor, Bahçecikspor, Çarşıbaşı Belediyespor, Sebat Gençlikspor, Trabzon DSİ Karadenizspor

Tunceli (1): Dersimspor

Uşak (1): Budaklar Gençlikspor

Van (1): Vangölü Sportif Faaliyetler

Yalova (2): Altınova Belediyespor, Yalovaspor

Yozgat (2): Yozgat Belediyesi Bozokspor, Yozgatspor 1959 FK

Zonguldak (3): Devrek Belediyespor, Karadeniz Ereğli Belediyespor, Kozlu Belediyespor

Bu yazı 43225 defa okunmuştur | Facebook'ta Paylaş

++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design