23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İnegöl İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: 4975

Evsahibi takım(lar): İnegölspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta 03/09/2023 17:00 İnegölspor 0-0 Fethiyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 2. Hafta 17/09/2023 16:30 İnegöl Kafkas Gençlikspor 2-1 Gümüşhanespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta 23/09/2023 16:00 İnegölspor 0-2 Alagöz Holding Iğdır FK
TFF 3.Lig 1.Grup 4. Hafta 01/10/2023 16:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 1-0 Kırıkkalegücü FK
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta 08/10/2023 15:30 İnegölspor 5-2 Menemen FK
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur 1. Hafta 11/10/2023 14:00 İnegölspor 1-1 Doğubayazıt Futbol SK
TFF 3.Lig 1.Grup 6. Hafta 14/10/2023 15:30 İnegöl Kafkas Gençlikspor 0-2 Edirnespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta 18/10/2023 15:30 İnegölspor 2-1 Sarıyer
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta 28/10/2023 14:00 İnegölspor 4-1 68 Aksaray Belediyespor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 01/11/2023 14:00 İnegölspor 1-2 Belediye Derincespor
TFF 3.Lig 1.Grup 9. Hafta 05/11/2023 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 3-0 Talasgücü Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta 12/11/2023 14:00 İnegölspor 2-0 Uşakspor A.Ş.
TFF 3.Lig 1.Grup 11. Hafta 18/11/2023 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 1-0 Küçükçekmece Sinopspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta 25/11/2023 14:00 İnegölspor 0-0 Amed Sportif Faaliyetler
TFF 3.Lig 1.Grup 13. Hafta 02/12/2023 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 2-1 Malatya Arguvanspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta 10/12/2023 14:00 İnegölspor 3-1 Isparta 32 Spor
TFF 3.Lig 1.Grup 15. Hafta 20/12/2023 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 1-1 Mardin 1969 Spor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 19. Hafta 23/12/2023 14:00 İnegölspor 1-0 Etimesgut Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 20. Hafta 13/01/2024 14:00 İnegölspor 2-0 Anagold 24 Erzincanspor
TFF 3.Lig 1.Grup 16. Hafta 20/01/2024 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 1-2 Ayvalıkgücü Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 23. Hafta 31/01/2024 14:00 İnegölspor 1-1 GMG Kastamonuspor
TFF 3.Lig 1.Grup 18. Hafta 04/02/2024 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 1-1 Aliağa Futbol AŞ
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 25. Hafta 11/02/2024 14:00 İnegölspor 1-0 Somaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 20. Hafta 18/02/2024 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor 0-0 Kepezspor FK
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 27. Hafta 25/02/2024 14:00 İnegölspor 4-0 Denizlispor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 29. Hafta 06/03/2024 14:00 İnegölspor - Düzce Cam Düzcespor
TFF 3.Lig 1.Grup 23. Hafta 09/03/2024 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor - Karabük İdman Yurdu
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 31. Hafta 16/03/2024 14:00 İnegölspor - İskenderunspor AŞ
TFF 3.Lig 1.Grup 25. Hafta 23/03/2024 14:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor - 52 Orduspor FK
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 33. Hafta 03/04/2024 15:00 İnegölspor - Belediye Derincespor
TFF 3.Lig 1.Grup 27. Hafta 07/04/2024 15:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor - Artvin Hopaspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 35. Hafta 14/04/2024 15:00 İnegölspor - Karaman FK
TFF 3.Lig 1.Grup 29. Hafta 21/04/2024 15:00 İnegöl Kafkas Gençlikspor - Tarsus İdman Yurdu
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 37. Hafta 28/04/2024 15:00 İnegölspor - Arnavutköy Bld Gençlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |