Üniversite Evleri Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Üniversite Evlerispor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/09/2019 13:00 Eskişehir Harb-İş 3-2 Derespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 15/09/2019 15:00 Eskişehir Eğitim Gençlikspor 2-1 Kaymazspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/09/2019 17:00 Mihalıççık Birlikspor 2-3 2 Eylülspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/09/2019 12:00 Eskişehir Orhangazispor 0-6 Bozanspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/09/2019 14:00 Sivrihisarspor 0-4 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 22/09/2019 16:00 Kaymazspor 1-3 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 29/09/2019 12:00 Eskişehir Harb-İş 4-3 İnönüspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/09/2019 14:00 Eskişehir DSİ Bentspor 1-2 Bozanspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/09/2019 16:00 2 Eylülspor 2-1 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 06/10/2019 12:00 Eskişehir Orhangazispor 2-2 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 06/10/2019 14:00 Sivrihisarspor 3-2 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 06/10/2019 14:00 Kaymazspor 1-2 Eskişehir İdmangücü
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 13/10/2019 12:00 Mihalıççık Birlikspor 5-3 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 13/10/2019 13:00 Derespor 1-3 Kaymazspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 13/10/2019 16:00 2 Eylülspor 1-2 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 20/10/2019 12:00 Eskişehir Harb-İş 6-1 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 20/10/2019 14:00 Eskişehir DSİ Bentspor 0-0 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 20/10/2019 16:00 Mihalıççık Birlikspor 3-5 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir Süper Amatör 1. Hafta 26/10/2019 13:30 Kırka Boraksspor 3-1 Baransel Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/10/2019 15:30 Eskişehir Orhangazispor 1-3 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 27/10/2019 13:30 Kaymazspor 2-1 İnönüspor
Eskişehir Süper Amatör 1. Hafta 27/10/2019 15:30 Eskişehir Sağlıkspor 7-1 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/11/2019 11:00 Kaymazspor 0-2 Eskişehir Eğitim Gençlikspor
Eskişehir Süper Amatör 2. Hafta 02/11/2019 13:00 Alpagutspor 0-1 Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir Süper Amatör 2. Hafta 02/11/2019 15:00 Odunpazarıspor 1-1 Çiftelerspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 03/11/2019 11:00 Eskişehir Orhangazispor 2-5 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir Süper Amatör 2. Hafta 03/11/2019 13:00 Eskişehir Birlik Gençlikspor 4-1 Eskişehir Gençlergücü
Eskişehir Süper Amatör 2. Hafta 03/11/2019 15:00 Baransel Gençlikspor 2-4 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir Süper Amatör 3. Hafta 09/11/2019 11:00 Eskişehir Sağlıkspor 9-3 Baransel Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/11/2019 13:00 Eskişehir DSİ Bentspor 2-1 Sivrihisarspor
Eskişehir Süper Amatör 3. Hafta 09/11/2019 15:00 Kırka Boraksspor 2-2 Çiftelerspor
Eskişehir Süper Amatör 3. Hafta 10/11/2019 13:00 Eskişehir Birlik Gençlikspor 0-6 Odunpazarıspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 10/11/2019 15:00 Eskişehir Eğitim Gençlikspor 5-1 İnönüspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 16/11/2019 13:00 Kaymazspor 3-2 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir Süper Amatör 4. Hafta 16/11/2019 15:00 Baransel Gençlikspor 1-1 Eskişehir Gençlergücü
Eskişehir Süper Amatör 4. Hafta 17/11/2019 13:00 Odunpazarıspor 3-2 Kırka Boraksspor
Eskişehir Süper Amatör 4. Hafta 17/11/2019 15:00 Alpagutspor 3-0 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 23/11/2019 13:00 Eskişehir Harb-İş 3-0 Eskişehir Eğitim Gençlikspor
Eskişehir Süper Amatör 5. Hafta 23/11/2019 15:00 Eskişehir Sağlıkspor 2-0 Çiftelerspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 24/11/2019 11:00 Eskişehir DSİ Bentspor 3-1 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir Süper Amatör 5. Hafta 24/11/2019 15:00 Alpagutspor 2-0 Odunpazarıspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 30/11/2019 13:00 Sivrihisarspor 2-0 2 Eylülspor
Eskişehir Süper Amatör 6. Hafta 30/11/2019 15:00 Eskişehir Demirspor 2-0 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 01/12/2019 11:00 Kaymazspor 1-2 Derespor
Eskişehir Süper Amatör 6. Hafta 01/12/2019 13:00 Baransel Gençlikspor 0-3 Alpagutspor
Eskişehir Süper Amatör 6. Hafta 01/12/2019 15:00 Kırka Boraksspor 1-2 Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir Süper Amatör 7. Hafta 07/12/2019 13:00 Alpagutspor 0-2 Eskişehir Demirspor
Eskişehir Süper Amatör 7. Hafta 07/12/2019 15:00 Eskişehir Sağlıkspor 3-1 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 08/12/2019 11:00 2 Eylülspor 2-8 Bozanspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 08/12/2019 13:00 Eskişehir Orhangazispor 3-0 Mihalıççık Birlikspor
Eskişehir Süper Amatör 7. Hafta 08/12/2019 15:00 Odunpazarıspor 3-1 Baransel Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 14/12/2019 13:00 Eskişehir Harb-İş 6-0 Eskişehir İdmangücü
Eskişehir Süper Amatör 8. Hafta 14/12/2019 15:00 Eskişehir Sağlıkspor 0-0 Odunpazarıspor
Eskişehir Süper Amatör 8. Hafta 15/12/2019 13:00 Kırka Boraksspor 2-0 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 15/12/2019 15:00 Mihalıççık Birlikspor 1-1 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir Süper Amatör 9. Hafta 21/12/2019 13:00 Baransel Gençlikspor 2-9 Çiftelerspor
Eskişehir Süper Amatör 9. Hafta 22/12/2019 12:00 Odunpazarıspor 0-2 Eskişehir Demirspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 22/12/2019 14:00 Bozanspor 1-1 Kaymazspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 29/12/2019 14:00 Eskişehir DSİ Bentspor 2-0 Bozanspor
Eskişehir Süper Amatör 10. Hafta 01/02/2020 11:00 Alpagutspor 1-2 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir Süper Amatör 10. Hafta 01/02/2020 13:00 Eskişehir Birlik Gençlikspor 2-4 Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir Süper Amatör 10. Hafta 01/02/2020 15:00 Odunpazarıspor 1-2 Eskişehir Gençlergücü
Eskişehir Süper Amatör 10. Hafta 02/02/2020 13:00 Eskişehir Demirspor 4-1 Çiftelerspor
Eskişehir Süper Amatör 10. Hafta 02/02/2020 15:00 Baransel Gençlikspor 2-11 Kırka Boraksspor
Eskişehir Süper Amatör 11. Hafta 09/02/2020 11:30 Eskişehir Gençlergücü 1-0 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir Süper Amatör 11. Hafta 09/02/2020 13:30 Eskişehir Sağlıkspor 3-0 Alpagutspor
Eskişehir Süper Amatör 11. Hafta 09/02/2020 15:30 Kırka Boraksspor 0-0 Eskişehir Demirspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 15/02/2020 12:00 Seyitgazi Belediye Gençlikspor 0-1 Çukurhisarspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 15/02/2020 14:00 Adanırspor 0-0 Eskişehir Yenikentspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/02/2020 16:00 Kırka Belediyespor 1-0 Büyükdere Gençlikspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 16/02/2020 14:00 Sinan Alaağaç Yeşiltepe Gençlikspor 1-1 Tunaspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 16/02/2020 16:00 Çelikkartalspor 2-2 Dorlion Sanatspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 29/02/2020 12:00 Üniversite Evlerispor 2-4 Büyükdere Gençlikspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 29/02/2020 14:00 Seyitgazispor 1-4 Dorlion Sanatspor
Eskişehir Süper Amatör 13. Hafta 29/02/2020 16:00 Kırka Boraksspor 2-4 Odunpazarıspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 01/03/2020 14:00 Adanırspor 0-3 Akarbaşıspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 07/03/2020 14:00 Akarbaşıspor 4-1 71 Evlerspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 07/03/2020 16:00 Es Efsane FK 3-2 Eskişehir Çamlıca Gençlikspor
Eskişehir 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 08/03/2020 12:00 Tepebaşı Kolejspor 1-2 Çelikkartalspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 08/03/2020 14:00 Eskişehir Işıkspor 5-2 Kırka Belediyespor
Eskişehir Süper Amatör 14. Hafta 08/03/2020 16:00 Kırka Boraksspor 1-0 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 14/03/2020 12:00 Üniversite Evlerispor 1-2 Kırmızı Toprakspor
Eskişehir Süper Amatör 15. Hafta 14/03/2020 14:15 Eskişehir Gençlergücü 1-2 Çiftelerspor
Eskişehir Süper Amatör 15. Hafta 14/03/2020 16:30 Eskişehir Birlik Gençlikspor 2-3 Eskişehir Demirspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 15/03/2020 12:00 Seyitgazi Belediye Gençlikspor 1-2 Eskişehir Çamlıca Gençlikspor
Eskişehir 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 15/03/2020 14:15 Beylikovaspor 2-3 Sinan Alaağaç Yeşiltepe Gençlikspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 15/03/2020 16:30 Eskişehir Altayspor 1-3 Eskişehir Işıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design