23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Üniversite Evleri Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Eskişehir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Eskişehir Sağlıkspor, Üniversite Evlerispor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Eskişehir 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/09/2023 16:00 Baranselspor FK 0-3 71 Evlerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/09/2023 16:00 Tepebaşı Kolejspor 4-1 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/10/2023 14:00 Adanırspor 8-1 İnönüspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 07/10/2023 14:00 Üniversite Evlerispor 3-1 Adanırspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 07/10/2023 16:00 Gökmeydanspor 2-2 Baranselspor FK
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/10/2023 16:00 Vişnelikspor 1-0 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2023 14:00 Eskişehir DSİ Bentspor 0-2 Tepebaşı Kolejspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/10/2023 16:00 Derespor 3-9 Vişnelikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2023 12:00 Baranselspor FK 1-4 Kaymazspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 15/10/2023 16:00 71 Evlerspor 3-0 İnönüspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/10/2023 11:30 Eskişehir Harb-İş 7-1 Eskişehir Orhangazispor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 21/10/2023 13:30 Kaymazspor 1-4 Gökmeydanspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2023 13:30 Vişnelikspor 10-0 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/10/2023 13:00 Eskişehir Sütlücespor 0-1 Tepebaşı Kolejspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/10/2023 15:00 Büyükdere Gençlikspor 6-1 Eskişehir Yenikentspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/10/2023 13:00 Eskişehir Orhangazispor 2-6 Adanırspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/10/2023 15:00 71 Evlerspor 2-3 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/11/2023 13:00 Eskişehir Harb-İş 0-1 Baranselspor FK
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/11/2023 15:00 Üniversite Evlerispor 3-1 Gökmeydanspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2023 13:00 Artıspor 9-1 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2023 15:00 Eskişehir Yenikentspor 1-3 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 11/11/2023 13:00 2 Eylülspor 2-0 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 11/11/2023 15:00 Eskişehir DSİ Bentspor 2-0 Büyükdere Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 12/11/2023 13:00 Gökmeydanspor 0-2 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 12/11/2023 15:00 Kaymazspor 0-6 Üniversite Evlerispor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2023 13:00 Üniversite Evlerispor 3-0 İnönüspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2023 13:00 Artıspor 3-1 Tepebaşı Kolejspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2023 15:00 Eskişehir Yenikentspor 3-4 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 25/11/2023 13:00 Kırka Boraksspor 0-3 Çiftelerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 25/11/2023 15:00 Eskişehir DSİ Bentspor 10-0 Derespor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/11/2023 13:00 Eskişehir Harb-İş 0-2 İnönüspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 26/11/2023 15:00 2 Eylülspor 5-0 Eskişehir 2017 Gençlergücü
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/12/2023 13:00 İnönüspor 3-10 Adanırspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/12/2023 15:00 Üniversite Evlerispor 1-1 Eskişehir Harb-İş
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 03/12/2023 13:00 Eskişehir Işıkspor 0-6 Osmangazi Üniversitesi
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 03/12/2023 15:00 Eskişehir Birlik Gençlikspor 1-4 Kırka Boraksspor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 09/12/2023 13:00 Bozanspor 0-0 Seyitgazispor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 09/12/2023 15:00 Eskişehir DSİ Bentspor 2-2 Vişnelikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 10/12/2023 13:00 71 Evlerspor 4-2 Kaymazspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 23/12/2023 13:00 Kırka Boraksspor 0-0 2 Eylülspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2023 15:00 Eskişehir Harb-İş 2-4 Adanırspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 24/12/2023 13:00 Artıspor 2-2 Büyükdere Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 24/12/2023 15:00 Tepebaşı Kolejspor 1-3 Eskişehir DSİ Bentspor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 30/12/2023 13:00 Eskişehir Sağlıkspor 8-0 Eskişehir Işıkspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 30/12/2023 15:00 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor 6-0 Eskişehir Birlik Gençlikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 06/01/2024 13:00 Derespor 2-4 Tepebaşı Kolejspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 06/01/2024 15:00 Eskişehir Sütlücespor 0-5 Vişnelikspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 21/01/2024 13:00 Üniversite Evlerispor 4-0 Baranselspor FK
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 21/01/2024 15:00 Tepebaşı Kolejspor 4-1 Eskişehir Sütlücespor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 27/01/2024 13:00 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor 1-0 Kırka Boraksspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 28/01/2024 11:00 71 Evlerspor 0-3 Adanırspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 28/01/2024 13:00 Eskişehir DSİ Bentspor 0-2 Eskişehir Yenikentspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 28/01/2024 15:00 Derespor 0-10 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2024 11:00 Üniversite Evlerispor 10-3 Kaymazspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 03/02/2024 13:00 2 Eylülspor 4-0 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 03/02/2024 15:00 Eskişehir Birlik Gençlikspor 1-3 Çiftelerspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 04/02/2024 13:00 Artıspor 0-4 Vişnelikspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 04/02/2024 15:00 Eskişehir Yenikentspor 5-1 Derespor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 10/02/2024 13:00 Eskişehir Sağlıkspor 2-1 Sivrihisarspor
Eskişehir 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/02/2024 15:00 Tepebaşı Kolejspor 0-9 Artıspor
Eskişehir 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 11/02/2024 11:00 Gökmeydanspor 1-7 Adanırspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 11/02/2024 13:00 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor 1-0 Eskişehir Şekerspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 11/02/2024 15:00 Eskişehir 2017 Gençlergücü 0-4 2 Eylülspor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 17/02/2024 15:00 Bozanspor 1-6 Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/02/2024 13:00 Üniversite Evlerispor 1-2 Çukurhisarspor
Eskişehir 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 18/02/2024 15:30 Artıspor 5-2 71 Evlerspor
Eskişehir Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 24/02/2024 15:30 Eskişehir Sağlıkspor 0-4 Beylikovaspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 25/02/2024 15:30 Eskişehir 2017 Gençlergücü 0-3 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor
Eskişehir Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 02/03/2024 14:00 Güma İnşaat Alpagut Sümerspor 0-0 Çiftelerspor
Eskişehir 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 02/03/2024 16:00 Eskişehir Emekspor 3-5 Kırka Belediyespor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 03/03/2024 14:00 Eskişehir Fatihspor 0-2 Oklubalı Gençlikspor
Eskişehir 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 03/03/2024 16:00 Elit FK 0-4 Bağlarspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |