Alemdağ Stadyumu
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: 1300

Evsahibi takım(lar): 1877 Alemdağspor, Çekmeköy Bld.Alemdağspor, İnkılapspor, İstanbul Defnespor, Modafen FK, Taşdelenspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Modafen FK 0-2 Vefa
İstanbul SAL 4.Grup 2. Hafta 15/10/2022 14:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-2 Yenibosnaspor
İstanbul 1A 14.Grup 1. Hafta 15/10/2022 16:00 Taşdelenspor 2-3 Karabekirspor
İstanbul 1A 15.Grup 1. Hafta 16/10/2022 14:00 Sancaktepe Ziganaspor 2-3 Tuzla Gençlerbirliği
İstanbul SAL 3.Grup 2. Hafta 16/10/2022 16:00 1877 Alemdağspor 2-0 Ortaçeşme
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 4. Hafta 23/10/2022 15:00 Modafen FK 1-2 Çorluspor 1947
İstanbul 1A 16.Grup 2. Hafta 23/10/2022 17:00 Çekmeköyspor 0-0 İstanbul Esnafspor
İstanbul 1A 14.Grup 3. Hafta 29/10/2022 14:00 Taşdelenspor 1-2 Sultanbeylispor
İstanbul SAL 4.Grup 4. Hafta 29/10/2022 16:00 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-1 Çubukluspor
İstanbul SAL 3.Grup 4. Hafta 30/10/2022 14:00 1877 Alemdağspor 4-0 Taşlıtarlaspor
İstanbul 1A 16.Grup 4. Hafta 06/11/2022 11:00 Çekmeköyspor 3-1 Tuzla Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 6. Hafta 06/11/2022 14:00 Modafen FK 0-1 Arifiye Kalaycıspor
İstanbul 1A 14.Grup 5. Hafta 12/11/2022 12:30 Taşdelenspor 1-4 Üsküdar Anadolu
İstanbul SAL 4.Grup 6. Hafta 12/11/2022 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-1 İstanbul Gümüşhanespor
İstanbul 1A 16.Grup 5. Hafta 12/11/2022 16:30 Çekmeköyspor 2-1 Anadolu Üsküdarspor
İstanbul 1A 13.Grup 5. Hafta 13/11/2022 12:30 Sarıgazispor 4-4 Maltepe Yıldızspor
İstanbul SAL 3.Grup 6. Hafta 13/11/2022 14:30 1877 Alemdağspor 1-3 Pınarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 8. Hafta 20/11/2022 14:00 Modafen FK 1-1 Bahçelievlerspor
İstanbul 1A 16.Grup 7. Hafta 23/11/2022 13:00 Çekmeköyspor 3-2 İdealtepespor
İstanbul 1A 14.Grup 7. Hafta 23/11/2022 15:00 Taşdelenspor 0-1 Sancaktepespor
İstanbul SAL 4.Grup 8. Hafta 03/12/2022 14:30 Çekmeköy Bld.Alemdağspor 2-0 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor
İstanbul SAL 7.Grup 9. Hafta 10/12/2022 14:30 Taçspor - Boyacıköyspor
İstanbul SAL 2.Grup 9. Hafta 11/12/2022 11:00 Paşabahçe - Fikirtepe Dumlupınarspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 11. Hafta 11/12/2022 14:00 Modafen FK - Tekirdağspor
İstanbul 1A 16.Grup 9. Hafta 11/12/2022 16:30 Çekmeköyspor - Küçükbakkalköyspor
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 14/12/2022 12:00 Üsküdar Anadolu - Yakacıkspor
İstanbul 1A 14.Grup 10. Hafta 14/12/2022 15:00 Taşdelenspor - Pendik Çamlıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design