Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İstanbul

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Beştelsizspor, Damlaspor, Öz Trabzonlularspor, Selvispor, Tepebağ Kültürspor, Yenidoğan Güneşspor, Zeytinburnu Zaferspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

İstanbul 1A 12.Grup 1. Hafta 15/10/2022 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 5-0 Merkez Kayaşehir Gençlikspor
İstanbul 1A 9.Grup 1. Hafta 16/10/2022 13:00 Yenidoğan Güneşspor 1-4 Cevizlispor
İstanbul 1A 7.Grup 1. Hafta 16/10/2022 15:00 Eroğluspor 0-2 Merterspor
İstanbul 1A 6.Grup 2. Hafta 23/10/2022 15:00 Damlaspor 2-1 Şişli Yaylaspor
İstanbul 1A 12.Grup 3. Hafta 29/10/2022 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 3-0 Hasköy
İstanbul 1A 9.Grup 3. Hafta 30/10/2022 15:00 Yenidoğan Güneşspor 1-2 Malkoçoğluspor
İstanbul 1A 7.Grup 4. Hafta 05/11/2022 14:30 Eroğluspor 2-0 Şafak 76 Spor
İstanbul 1A 6.Grup 4. Hafta 06/11/2022 15:00 Damlaspor 7-2 Okmeydanı Fetihspor
İstanbul 1A 12.Grup 5. Hafta 12/11/2022 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 1-2 Küçükpazarspor
İstanbul 1A 9.Grup 5. Hafta 13/11/2022 14:30 Yenidoğan Güneşspor 1-5 Sefaköy Kartalspor
İstanbul 1A 7.Grup 6. Hafta 19/11/2022 15:00 Eroğluspor 2-2 İstanbul Kastamonu Gençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 6. Hafta 20/11/2022 15:00 Damlaspor 1-3 Kayaşehirspor
İstanbul 1A 12.Grup 8. Hafta 03/12/2022 13:00 Zeytinburnu Zaferspor 2-4 Yahya Kemalspor
İstanbul 1A 6.Grup 8. Hafta 03/12/2022 15:00 Damlaspor 0-4 Çeliktepespor
İstanbul 1A 9.Grup 8. Hafta 04/12/2022 13:00 Yenidoğan Güneşspor 0-5 Ateştuğlaspor
İstanbul 1A 7.Grup 8. Hafta 04/12/2022 15:00 Eroğluspor 4-1 Ulutepespor
İstanbul 1A 7.Grup 10. Hafta 13/12/2022 15:00 Eroğluspor 3-2 Kanarya Azimspor
İstanbul 1A 12.Grup 11. Hafta 17/12/2022 12:30 Zeytinburnu Zaferspor 4-2 Çapaspor
İstanbul 1A 6.Grup 11. Hafta 17/12/2022 14:30 Damlaspor 3-2 Trabzon 1453 Spor
İstanbul 1A 9.Grup 11. Hafta 18/12/2022 14:30 Yenidoğan Güneşspor 1-1 Esenler Turgutreis Gençlikspor
İstanbul 1A 6.Grup 12. Hafta 25/12/2022 14:30 Damlaspor 0-2 Rumeli Kavağıspor
İstanbul 1A 9.Grup 13. Hafta 07/01/2023 14:30 Yenidoğan Güneşspor 1-2 Fatih Hilal Gençlikspor
İstanbul 1A 12.Grup 13. Hafta 08/01/2023 14:30 Zeytinburnu Zaferspor 2-1 Emirganspor
İstanbul 1A 6.Grup 14. Hafta 11/01/2023 14:30 Damlaspor 4-1 Kocamustafapaşa
İstanbul 1A 7.Grup 14. Hafta 12/01/2023 14:30 Eroğluspor 2-1 Sakarya İ.M.Ç.
İstanbul 1A 12.Grup 15. Hafta 14/01/2023 15:00 Zeytinburnu Zaferspor 2-2 Mahmutbeyspor
İstanbul 1A 9.Grup 15. Hafta 15/01/2023 15:00 Yenidoğan Güneşspor 0-3 Çayırbaşıspor
İstanbul 1A 7.Grup 16. Hafta 21/01/2023 14:30 Eroğluspor 1-3 İstanbul 25 Çatspor
İstanbul 1A 6.Grup 16. Hafta 22/01/2023 14:30 Damlaspor 1-2 Topkapıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design