Trabzon ASKF Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Trabzon

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Erdoğduspor, Ortahisar Kanuni FK, Trabzon Gençlerbirliği, Trabzon Karadenizspor, Trabzon Yolspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Trabzon 2.Amatör A Grubu 9. Hafta     Trabzon İdmangücü 3-0 Merkezgücü
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/09/2022 13:00 Özdilspor 3-0 Hızırbeyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/09/2022 15:00 1461 Soğuksuspor 2-1 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 21/09/2022 13:00 Faroz Yalıspor 0-0 Trabzon Türk Telekom
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/09/2022 13:30 Trabzon Gençlerbirliği 0-1 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 27/09/2022 11:00 Ortahisar Kanuni FK 1-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/09/2022 13:30 Hızırbeyspor 0-7 1461 Soğuksuspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 28/09/2022 12:30 Trabzon Türk Telekom 6-2 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/10/2022 10:00 Hızırbeyspor 0-8 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/10/2022 12:30 Özdilspor 2-5 Necmiatispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 03/10/2022 15:00 Faroz Yalıspor 1-3 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 04/10/2022 13:30 Ortahisar Kanuni FK 0-2 Kireçhanespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 06/10/2022 12:30 Trabzon Türk Telekom 6-1 Hızırbeyspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 07/10/2022 14:00 Trabzon Gençlerbirliği 1-1 Ağasar Çepnispor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2022 12:00 Trabzon Türk Telekom 1-3 Trabzon İdmanocağı
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/10/2022 14:30 Özdilspor 3-3 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 12/10/2022 11:00 Hızırbeyspor 0-1 Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 24/10/2022 12:30 Yeşilova Gençlikspor 1-5 Büyükliman Belediyespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/10/2022 11:00 Trabzon Gençlerbirliği 0-2 Kireçhanespor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/10/2022 13:30 Ortahisar Kanuni FK 0-1 Arsin 1973 Spor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 26/10/2022 10:00 Gülbaharspor 0-9 Çağlayanspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/10/2022 12:30 Özdilspor 0-3 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/10/2022 15:00 Faroz Yalıspor 7-0 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 27/10/2022 11:00 Trabzon Türk Telekom 1-1 Trabzon Karadenizspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 27/10/2022 13:30 Hızırbeyspor 0-2 Beşikdüzü Yeşilköyspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/11/2022 12:30 Trabzon İdmangücü 3-4 Kalkınma FK
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 03/11/2022 11:30 Trabzon Gençlerbirliği 0-2 Arsin 1973 Spor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 03/11/2022 14:00 Ortahisar Kanuni FK 1-2 Sürmenespor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 04/11/2022 10:00 Özdilspor 0-4 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 04/11/2022 12:30 Hızırbeyspor 0-6 Araklı 1961 Spor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 04/11/2022 15:00 Trabzon Türk Telekom 1-1 Arsin FK
Trabzon 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 08/11/2022 12:30 Faroz Yalıspor 0-1 1461 Soğuksuspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 09/11/2022 11:00 Gülbaharspor 1-5 Yeşilova Gençlikspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 09/11/2022 13:30 Trabzon İdmangücü 1-1 Akçaabat Tütünspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/11/2022 11:00 Ortahisar Kanuni FK 1-0 Erdoğduspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/11/2022 13:30 Trabzon Gençlerbirliği 4-4 Sürmenespor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 17/11/2022 12:00 Yeşilova Gençlikspor 4-2 Beşikdüzüspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 17/11/2022 14:30 Trabzon Türk Telekom 4-0 Tonyaspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 18/11/2022 14:00 Hızırbeyspor 0-5 Faroz Yalıspor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/11/2022 12:30 Trabzon İdmangücü 1-4 Hayat Medikal Mulakaspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 29/11/2022 10:00 Ortahisar Kanuni FK 1-1 Yıldızlıspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/11/2022 12:30 Gülbaharspor 2-3 Maçkaspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/11/2022 15:00 Yeşilova Gençlikspor 0-0 Trabzon Fatih Gençlikspor
Trabzon 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 30/11/2022 13:30 Trabzon Gençlerbirliği 2-1 Maçka 15 Şubatspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 01/12/2022 12:00 Hızırbeyspor 3-4 Özdilspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 01/12/2022 14:30 Trabzon Türk Telekom 1-1 Faroz Yalıspor
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 06/12/2022 12:30 Özdilspor - Trabzon Türk Telekom
Trabzon 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 06/12/2022 15:00 Faroz Yalıspor - Necmiatispor
Trabzon 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/12/2022 13:00 Trabzon İdmangücü - Karadağspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 13/12/2022 15:00 Yeşilova Gençlikspor - Altın Ayaklarspor
Trabzon 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 14/12/2022 12:30 Gülbaharspor - Akçaabat Uçarsu Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design