23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Sorgun İlçe Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Yozgat

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çiğdemlispor, Sorgun 1071 Spor, Sorgun Belediyespor, Sorgun Gençlikspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Yozgat 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/10/2023 13:00 Sorgun Gençlikspor 10-2 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/10/2023 12:00 Çiğdemlispor 0-4 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/10/2023 14:30 Sorgun Belediyespor 6-0 Yozgat Esnafspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 05/11/2023 14:00 Sorgun Gençlikspor 0-0 Kale Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 11/11/2023 12:00 Sorgun Gençlikspor 2-4 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/11/2023 14:00 Çiğdemlispor 2-7 Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 12/11/2023 13:00 Sorgun Belediyespor 9-1 Akdağmadenispor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 19/11/2023 13:00 Sorgun 1071 Spor 2-0 Sorgun Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/11/2023 12:00 Sorgun Gençlikspor 1-2 Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/11/2023 14:30 Çiğdemlispor 2-1 Sırçalı Belediyespor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 26/11/2023 14:00 Sorgun Belediyespor 7-0 Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/12/2023 13:00 Sorgun 1071 Spor 4-2 Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 09/12/2023 12:00 Sorgun Belediyespor 8-0 Çiğdemlispor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 10/12/2023 13:00 Sorgun Gençlikspor 0-8 Yozgatspor 1959 FK
Yozgat 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 23/12/2023 12:00 Sorgun Gençlikspor 1-4 Tuzkaya FK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 23/12/2023 14:00 Çiğdemlispor 1-3 Yapıtur Yozgat 66 Gençlikspor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 24/12/2023 12:00 Sorgun 1071 Spor 4-0 Bişekspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 06/01/2024 13:00 Çiğdemlispor 3-3 Çayıralan Esnafspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 07/01/2024 13:00 Sorgun Belediyespor 9-0 Sarıkaya Belediyespor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 03/02/2024 13:00 Sorgun 1071 Spor 1-2 Yozgat İl Özel İdare
Yozgat 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 04/02/2024 12:00 Çiğdemlispor 4-3 Akdağmadenispor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 04/02/2024 14:30 Sorgun Belediyespor 9-0 Divanlı Gençlerbirliği
Yozgat 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 17/02/2024 14:30 Çiğdemlispor 1-3 Yozgat SHÇEK
Yozgat 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 18/02/2024 13:00 Sorgun Belediyespor 4-0 Boğazlıyan Belediyesi Sağlıkspor
Yozgat 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 02/03/2024 13:00 Sorgun Belediyespor 6-0 Sırçalı Belediyespor
Yozgat 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/03/2024 13:00 Sorgun 1071 Spor - Boğazlıyan Şekerspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |