23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Gençlerbirliği
Kulüp Bilgileri

     
Bulunduğu il: Ankara

Kuruluş: 1923
Stadyum: Eryaman Stadyumu

Başkan: Arif Ölmez
Antrenör: Sinan Kaloğlu

2023/24 Sezonu Maç fikstürü

Trendyol TFF 1.Lig Lig fikstürüne git »

13/08/2023 17:00 Aktepe Stadı Gençlerbirliği 2 - 1 Ümraniyespor
20/08/2023 19:15 Sakarya Yeni Atatürk Stadı Sakaryaspor 0 - 0 Gençlerbirliği
26/08/2023 17:00 Aktepe Stadı Gençlerbirliği 1 - 0 Bodrum FK
03/09/2023 19:15 Çorum Şehir Stadı Ahlatcı Çorum FK 0 - 1 Gençlerbirliği
17/09/2023 19:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 3 Eyüpspor
24/09/2023 16:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Teksüt Bandırmaspor 4 - 1 Gençlerbirliği
30/09/2023 19:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 1 Manisa FK
07/10/2023 16:00 Şanlıurfa GAP Stadı Astor Enerji Şanlıurfaspor 1 - 2 Gençlerbirliği
23/10/2023 20:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 3 - 0 Altay
28/10/2023 19:00 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor 2 - 2 Gençlerbirliği
04/11/2023 16:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 0 - 0 Boluspor
10/11/2023 20:00 Yeni Adana Stadyumu Adanaspor 0 - 2 Gençlerbirliği
27/11/2023 20:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 1 Ankara Keçiörengücü
03/12/2023 16:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu Erzurumspor FK 1 - 1 Gençlerbirliği
10/12/2023 16:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 0 - 3 Göztepe
19/12/2023 17:00 Çotanak Spor Kompleksi Bitexen Giresunspor 0 - 1 Gençlerbirliği
23/12/2023 13:30 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 0 - 2 Tuzlaspor
14/01/2024 19:00 Ümraniye İlçe Stadı Ümraniyespor 1 - 1 Gençlerbirliği
21/01/2024 19:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 3 - 1 Sakaryaspor
28/01/2024 13:30 Bodrum İlçe Stadı Bodrum FK 1 - 0 Gençlerbirliği
04/02/2024 16:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 0 - 0 Ahlatcı Çorum FK
12/02/2024 20:00 Eyüp İlçe Stadı Eyüpspor 1 - 0 Gençlerbirliği
19/02/2024 14:00 Aktepe Stadı Gençlerbirliği 0 - 1 Teksüt Bandırmaspor
25/02/2024 16:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Manisa FK 1 - 1 Gençlerbirliği
04/03/2024 14:00 Aktepe Stadı Gençlerbirliği 1 - 1 Astor Enerji Şanlıurfaspor
10/03/2024 13:30 Alsancak Mustafa Denizli Stadı Altay 0 - 4 Gençlerbirliği
15/03/2024 20:30 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 2 - 0 Kocaelispor
02/04/2024 17:00 Bolu Atatürk Stadı Boluspor 1 - 2 Gençlerbirliği
07/04/2024 16:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 1 Adanaspor
13/04/2024 13:30 Aktepe Stadı Ankara Keçiörengücü 2 - 1 Gençlerbirliği
21/04/2024 16:00 Eryaman Stadyumu   Gençlerbirliği   -   Erzurumspor FK
28/04/2024   Gürsel Aksel Stadı   Göztepe   -   Gençlerbirliği
05/05/2024   Eryaman Stadyumu   Gençlerbirliği   -   Bitexen Giresunspor
12/05/2024   Sancaktepe 15 Temmuz Stadı   Tuzlaspor   -   Gençlerbirliği

Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur Lig fikstürüne git »

18/01/2024 15:00 RHG Enertürk Enerji Stadı Mondihome Kayserispor 1 - 2 Gençlerbirliği

Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur Lig fikstürüne git »

06/12/2023 14:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 4 - 1 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar

Ziraat Türkiye Kupası Son Tur Lig fikstürüne git »

08/02/2024 17:30 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 1
u: 1 - 2
Trabzonspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |