Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/11/2022 | 14:00 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 0 - 0 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Balıkesir Atatürk Stadı | Balıkesirspor | 2 - 0 | Fethiyespor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 5 - 1 | Adıyaman FK | ||
20/11/2022 | 14:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Serik Belediyespor | 2 - 4 | Vefa Group Vanspor FK | ||
20/11/2022 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 1 | 1461 Trabzon FK | ||
20/11/2022 | 14:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 1 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 1 - 0 | Diyarbekirspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 3 - 1 | Karacabey Belediyespor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 1 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Futbol SK | 1 - 3 | İskenderunspor AŞ |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bucaspor 1928 | 15 | 10 | 4 | 1 | 27 | 8 | 19 | 34 | ||
2. | Kocaelispor | 15 | 10 | 4 | 1 | 30 | 15 | 15 | 34 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 15 | 10 | 3 | 2 | 23 | 11 | 12 | 33 | ||
4. | Karacabey Belediyespor | 15 | 8 | 5 | 2 | 21 | 11 | 10 | 29 | ||
5. | 1461 Trabzon FK | 15 | 7 | 5 | 3 | 16 | 9 | 7 | 26 | ||
6. | Ankara Demirspor | 15 | 6 | 6 | 3 | 19 | 9 | 10 | 24 | ||
7. | Vefa Group Vanspor FK | 15 | 6 | 5 | 4 | 18 | 16 | 2 | 23 | ||
8. | Zonguldak Kömürspor | 15 | 7 | 2 | 6 | 16 | 18 | -2 | 23 | ||
9. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 15 | 5 | 7 | 3 | 15 | 13 | 2 | 22 | ||
10. | Serik Belediyespor * | 15 | 6 | 5 | 4 | 20 | 19 | 1 | 20 | ||
11. | Etimesgut Belediyespor | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | 17 | 2 | 17 | ||
12. | GMG Kastamonuspor | 15 | 4 | 5 | 6 | 15 | 19 | -4 | 17 | ||
13. | Sarıyer | 15 | 3 | 7 | 5 | 17 | 22 | -5 | 16 | ||
14. | Fethiyespor | 15 | 4 | 3 | 8 | 18 | 26 | -8 | 15 | ||
15. | Uşakspor A.Ş. | 15 | 3 | 4 | 8 | 10 | 21 | -11 | 13 | ||
16. | Kırşehir Futbol SK | 15 | 2 | 6 | 7 | 13 | 20 | -7 | 12 | ||
17. | Balıkesirspor * | 15 | 4 | 3 | 8 | 11 | 19 | -8 | 12 | ||
18. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 16 | 2 | 6 | 8 | 13 | 25 | -12 | 12 | ||
19. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 16 | 1 | 5 | 10 | 13 | 28 | -15 | 8 | ||
20. | Pazarspor | 15 | 1 | 4 | 10 | 10 | 24 | -14 | 7 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |