Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/11/2023 | 13:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 1 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
05/11/2023 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 2 | Fethiyespor | ||
05/11/2023 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı T | İskenderunspor AŞ | 3 - 1 | İnegölspor | ||
05/11/2023 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Sarıyer | 1 - 2 | Somaspor | ||
05/11/2023 | 14:00 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 1 - 2 | Menemen FK | ||
05/11/2023 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 1 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
05/11/2023 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 2 | GMG Kastamonuspor | ||
05/11/2023 | 14:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 2 - 1 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
05/11/2023 | 14:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 0 | Alagöz Holding Iğdır FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Amed Sportif Faaliyetler | 11 | 9 | 2 | 0 | 20 | 6 | 14 | 29 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 11 | 7 | 4 | 0 | 15 | 4 | 11 | 25 | ||
3. | Isparta 32 Spor | 11 | 8 | 0 | 3 | 17 | 9 | 8 | 24 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 12 | 6 | 4 | 2 | 21 | 10 | 11 | 22 | ||
5. | Alagöz Holding Iğdır FK | 11 | 6 | 4 | 1 | 12 | 5 | 7 | 22 | ||
6. | Somaspor | 11 | 5 | 4 | 2 | 13 | 10 | 3 | 19 | ||
7. | Fethiyespor | 11 | 4 | 5 | 2 | 18 | 14 | 4 | 17 | ||
8. | İskenderunspor AŞ | 11 | 5 | 1 | 5 | 15 | 13 | 2 | 16 | ||
9. | Menemen FK | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 | 14 | -2 | 15 | ||
10. | İnegölspor | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 19 | -1 | 14 | ||
11. | Sarıyer | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 19 | -3 | 13 | ||
12. | Etimesgut Belediyespor | 12 | 4 | 1 | 7 | 7 | 14 | -7 | 13 | ||
13. | Düzce Cam Düzcespor | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | 22 | -9 | 13 | ||
14. | Denizlispor | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 18 | -6 | 11 | ||
15. | Karaman FK | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 13 | -2 | 10 | ||
16. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 12 | 2 | 4 | 6 | 11 | 14 | -3 | 10 | ||
17. | 68 Aksaray Belediyespor | 12 | 2 | 4 | 6 | 8 | 13 | -5 | 10 | ||
18. | Belediye Derincespor | 11 | 1 | 5 | 5 | 5 | 9 | -4 | 8 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 11 | 1 | 1 | 9 | 2 | 20 | -18 | 4 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |