Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/04/2024 | 15:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 3 - 0 | Denizlispor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Karaman Yeni Stadyum | Karaman FK | 1 - 1 | Fethiyespor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 0 - 0 | GMG Kastamonuspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 1 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 5 - 2 | İnegölspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Kırıkhan İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 3 - 0 | Somaspor | ||
07/04/2024 | 15:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 6 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
07/04/2024 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 0 | Menemen FK | ||
07/04/2024 | 15:00 | Bolluca Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 1 - 1 | Etimesgut Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Amed Sportif Faaliyetler | 32 | 22 | 8 | 2 | 71 | 24 | 47 | 74 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 32 | 21 | 8 | 3 | 55 | 23 | 32 | 71 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 32 | 18 | 10 | 4 | 53 | 24 | 29 | 64 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 33 | 18 | 8 | 7 | 54 | 30 | 24 | 62 | ||
5. | Menemen FK | 32 | 17 | 7 | 8 | 56 | 39 | 17 | 58 | ||
6. | İskenderunspor AŞ | 32 | 16 | 5 | 11 | 57 | 43 | 14 | 53 | ||
7. | Isparta 32 Spor | 32 | 17 | 2 | 13 | 38 | 37 | 1 | 53 | ||
8. | İnegölspor | 32 | 13 | 7 | 12 | 44 | 44 | 0 | 46 | ||
9. | Somaspor | 32 | 12 | 8 | 12 | 36 | 39 | -3 | 44 | ||
10. | Karaman FK | 32 | 11 | 9 | 12 | 39 | 46 | -7 | 42 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 33 | 10 | 10 | 13 | 26 | 26 | 0 | 40 | ||
12. | Fethiyespor | 32 | 9 | 12 | 11 | 40 | 43 | -3 | 39 | ||
13. | Etimesgut Belediyespor | 33 | 10 | 5 | 18 | 22 | 37 | -15 | 35 | ||
14. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 32 | 8 | 10 | 14 | 39 | 44 | -5 | 34 | ||
15. | Belediye Derincespor | 32 | 8 | 9 | 15 | 32 | 33 | -1 | 33 | ||
16. | Düzce Cam Düzcespor | 33 | 8 | 9 | 16 | 39 | 59 | -20 | 33 | ||
17. | Sarıyer | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 47 | -11 | 31 | ||
18. | Denizlispor | 32 | 7 | 7 | 18 | 30 | 49 | -19 | 28 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 32 | 1 | 2 | 29 | 13 | 93 | -80 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |