Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/10/2023 | 15:00 | Düzce Şehir Stadyumu | Düzce Cam Düzcespor | 0 - 6 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
14/10/2023 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 3 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
14/10/2023 | 15:30 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Sarıyer | 2 - 2 | Fethiyespor | ||
14/10/2023 | 15:30 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 2 - 0 | İnegölspor | ||
14/10/2023 | 15:30 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 0 - 0 | Karaman FK | ||
14/10/2023 | 15:30 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 2 | Isparta 32 Spor | ||
14/10/2023 | 15:30 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | 0 - 2 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
14/10/2023 | 19:00 | Menemen İlçe Stadı | Menemen FK | 1 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
14/10/2023 | 19:00 | Eyüp İlçe Stadı | İskenderunspor AŞ | 1 - 0 | Arnavutköy Bld Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Amed Sportif Faaliyetler | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 | 3 | 11 | 19 | ||
2. | Isparta 32 Spor | 8 | 6 | 0 | 2 | 13 | 7 | 6 | 18 | ||
3. | GMG Kastamonuspor | 7 | 5 | 2 | 0 | 9 | 2 | 7 | 17 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | 8 | 5 | 12 | ||
5. | Alagöz Holding Iğdır FK | 7 | 3 | 3 | 1 | 6 | 3 | 3 | 12 | ||
6. | Somaspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 9 | 1 | 12 | ||
7. | Sarıyer | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 12 | 0 | 12 | ||
8. | Denizlispor | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 11 | 0 | 11 | ||
9. | Menemen FK | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 | 11 | ||
10. | 68 Aksaray Belediyespor | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 | 4 | 2 | 10 | ||
11. | İskenderunspor AŞ | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 4 | 2 | 10 | ||
12. | Düzce Cam Düzcespor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 16 | -8 | 10 | ||
13. | Fethiyespor | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 8 | 0 | 7 | ||
14. | Karaman FK | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 8 | 0 | 7 | ||
15. | Etimesgut Belediyespor | 8 | 2 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 7 | ||
16. | Belediye Derincespor | 7 | 1 | 3 | 3 | 3 | 5 | -2 | 6 | ||
17. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 10 | -3 | 5 | ||
18. | İnegölspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 12 | -4 | 5 | ||
19. | Uşakspor A.Ş. | 7 | 1 | 1 | 5 | 2 | 14 | -12 | 4 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |