Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
30/09/2018 | 14:00 | Sarıkamış İlçe Stadı | Sarıkamış Gençlerbirliği | 2 - 1 | Serhat Ardahanspor | ||
30/09/2018 | 14:00 | Artvin İskebe Şehir Stadı T S | Arhavispor | 2 - 1 | Haçkaspor | ||
30/09/2018 | 14:00 | Derepazarı İlçe Sahası T S | Smart Holding Çayelispor | 1 - 2 | 1926 Bulancakspor | ||
30/09/2018 | 14:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 3 - 1 | Kendirli Belediyespor | ||
30/09/2018 | 14:00 | Ilıca Orhan Tavlı Sahası | Yakutiyespor | 1 - 1 | Bayburt Belediyespor | ||
30/09/2018 | 14:00 | Araklı İlçe Stadı | Araklı 1961 Spor | 1 - 3 | Kelkit Belediye Hürriyetspor | ||
30/09/2018 | 14:00 | Vakfıkebir İlçe Stadı | Tonya Doğanspor | 3 - 1 | Iğdır Esspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Görelespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 6 | ||
2. | Arhavispor | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | ||
3. | Sarıkamış Gençlerbirliği | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
4. | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | ||
5. | Tonya Doğanspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | ||
6. | Iğdır Esspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 3 | ||
7. | Yakutiyespor | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
8. | Smart Holding Çayelispor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 | ||
9. | Haçkaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
10. | Kendirli Belediyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 1 | ||
11. | Bayburt Belediyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | -4 | 1 | ||
12. | 1926 Bulancakspor * | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
13. | Araklı 1961 Spor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 | ||
14. | Serhat Ardahanspor * | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |