Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/10/2018 | 14:00 | Kelkit İlçe Stadı | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 4 - 3 | Sarıkamış Gençlerbirliği | ||
07/10/2018 | 14:00 | Bayburt Sentetik Saha | Bayburt Belediyespor | 1 - 2 | Araklı 1961 Spor | ||
07/10/2018 | 14:00 | Derepazarı İlçe Sahası | Kendirli Belediyespor | 0 - 2 | Yakutiyespor | ||
07/10/2018 | 14:00 | Bulancak İlçe Stadı | 1926 Bulancakspor | 0 - 2 | Görelespor | ||
07/10/2018 | 14:00 | Düzköy İlçe Stadı | Haçkaspor | 0 - 1 | Smart Holding Çayelispor | ||
07/10/2018 | 14:00 | Kışla Semt Sahası | Iğdır Esspor | 1 - 0 | Arhavispor | ||
07/10/2018 | 14:00 | Halil Efendi Sentetik Saha | Serhat Ardahanspor | 3 - 5 | Tonya Doğanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Görelespor | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 9 | ||
2. | Tonya Doğanspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 7 | ||
3. | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 7 | ||
4. | Iğdır Esspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 6 | ||
5. | Sarıkamış Gençlerbirliği | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 6 | ||
6. | Arhavispor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 6 | ||
7. | Yakutiyespor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | ||
8. | Smart Holding Çayelispor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
9. | Araklı 1961 Spor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 3 | ||
10. | Haçkaspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | ||
11. | Kendirli Belediyespor | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 1 | ||
12. | Bayburt Belediyespor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 1 | ||
13. | 1926 Bulancakspor * | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 0 | ||
14. | Serhat Ardahanspor * | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | -7 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |