Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/04/2019 | 15:00 | Kavaklı Naim Süleymanoğlu Stadı | Kavaklıspor | 0 - 6 | Çerkezköy 1911 Doğanspor | ||
07/04/2019 | 15:00 | Çanakkale 18 Mart Stadı | Çanakkale Dardanelspor | 0 - 0 | Çorluspor 1947 | ||
07/04/2019 | 15:00 | Alemdağ Stadyumu | Modafen | 5 - 1 | Uzunköprüspor | ||
07/04/2019 | 15:00 | Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha | Yeşilköyspor | 3 - 1 | Bigaspor | ||
07/04/2019 | 15:00 | Tekirdağ Namık Kemal Stadı | Tekirdağspor | 2 - 1 | Kartalspor | ||
07/04/2019 | 15:00 | Edirne 25 Kasım Stadı | Edirnespor | 0 - 1 | Çengelköyspor | ||
07/04/2019 | 15:00 | Biga İlyas Bayram Stadı | Biga Adaspor | 8 - 1 | Lüleburgaz İstasyonspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Edirnespor | 24 | 16 | 3 | 5 | 38 | 17 | 21 | 51 | ||
2. | Modafen | 24 | 14 | 7 | 3 | 54 | 20 | 34 | 49 | ||
3. | Yeşilköyspor | 24 | 14 | 6 | 4 | 41 | 19 | 22 | 48 | ||
4. | Çengelköyspor | 24 | 13 | 5 | 6 | 52 | 25 | 27 | 44 | ||
5. | Kartalspor | 24 | 12 | 8 | 4 | 37 | 19 | 18 | 44 | ||
6. | Bigaspor | 24 | 12 | 5 | 7 | 40 | 22 | 18 | 41 | ||
7. | Çanakkale Dardanelspor | 24 | 9 | 8 | 7 | 39 | 21 | 18 | 35 | ||
8. | Biga Adaspor | 24 | 9 | 7 | 8 | 45 | 26 | 19 | 34 | ||
9. | Tekirdağspor | 24 | 8 | 6 | 10 | 27 | 30 | -3 | 30 | ||
10. | Çorluspor 1947 | 24 | 8 | 3 | 13 | 30 | 27 | 3 | 27 | ||
11. | Uzunköprüspor | 24 | 7 | 5 | 12 | 25 | 44 | -19 | 26 | ||
12. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 24 | 6 | 5 | 13 | 20 | 34 | -14 | 23 | ||
13. | Kavaklıspor | 24 | 6 | 0 | 18 | 18 | 56 | -38 | 18 | ||
14. | Lüleburgaz İstasyonspor | 24 | 0 | 0 | 24 | 10 | 116 | -106 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |