Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
06/11/2022 | 14:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 2 - 2 | Muğlaspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 2 - 4 | Tire 2021 FK | ||
06/11/2022 | 14:00 | Şirinköy Sahası | Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor | 2 - 1 | Aydın Yıldızspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Bornova İlçe Stadı | Viven Bornova FK | 3 - 1 | Sarayköyspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Didim Atatürk Stadı | Saygın Yapı Didim Belediyespor | 2 - 0 | Çivril Kıralan Demirspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Yatağan İlçe Sahası | Yatağanspor | 2 - 2 | Çiğli Belediyespor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Davutlar Sahası | Davutlar Belediyespor | 0 - 0 | Sökespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Viven Bornova FK | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | 9 | 16 | ||
2. | Saygın Yapı Didim Belediyespor | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 14 | ||
3. | Sökespor | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 11 | ||
4. | Çiğli Belediyespor | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 11 | ||
5. | Tire 2021 FK | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 8 | 8 | 10 | ||
6. | Sarayköyspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 8 | 6 | 10 | ||
7. | Muğlaspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 12 | 5 | 10 | ||
8. | Bornova Yeşilova | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 10 | ||
9. | Yatağanspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 8 | ||
10. | Çivril Kıralan Demirspor | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 6 | ||
11. | Davutlar Belediyespor | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
12. | Kızılcabölükspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 18 | -9 | 3 | ||
13. | Aydın Yıldızspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 16 | -10 | 3 | ||
14. | Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 18 | -15 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |