Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Osmancık Belediyespor | 0 - 3* | Suluova Sebatspor | |||||
Perşembespor | 3 - 0* | Boyabat 1868 Spor | |||||
30/12/2023 | 14:00 | Safranbolu İlçe Sahası | Safranboluspor | 1 - 2 | Samsun Büyükşehir Belediyespor | ||
30/12/2023 | 14:00 | Çankırı Atatürk Stadı | Çankırı Saray 18 Spor | 2 - 2 | Ünye 1957 Spor | ||
30/12/2023 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 0 - 5 | Kastamonu İl Özel İdare | ||
30/12/2023 | 14:00 | Alaçam İlçe Stadı | Alaçamspor | 1 - 2 | Niksar Belediyespor | ||
30/12/2023 | 14:00 | Ömertepesi Sahası | Bartınspor | 0 - 3 | Türk Metal 1963 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Türk Metal 1963 Spor | 12 | 10 | 0 | 2 | 23 | 6 | 17 | 30 | ||
2. | Kastamonu İl Özel İdare | 12 | 8 | 2 | 2 | 24 | 7 | 17 | 26 | ||
3. | Niksar Belediyespor | 12 | 7 | 3 | 2 | 18 | 9 | 9 | 24 | ||
4. | Samsun Büyükşehir Belediyespor | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | 8 | 8 | 23 | ||
5. | Çarşambaspor | 12 | 6 | 2 | 4 | 21 | 15 | 6 | 20 | ||
6. | Suluova Sebatspor | 12 | 5 | 3 | 4 | 16 | 11 | 5 | 18 | ||
7. | Ünye 1957 Spor | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 13 | 4 | 18 | ||
8. | Safranboluspor | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | 17 | 0 | 16 | ||
9. | Çankırı Saray 18 Spor | 12 | 4 | 2 | 6 | 10 | 12 | -2 | 14 | ||
10. | Alaçamspor * | 12 | 5 | 0 | 7 | 14 | 19 | -5 | 12 | ||
11. | Bartınspor | 12 | 3 | 2 | 7 | 9 | 16 | -7 | 11 | ||
12. | Boyabat 1868 Spor * [ligden ihraç] | 14 | 1 | 0 | 13 | 2 | 40 | -38 | 0 | ||
13. | Osmancık Belediyespor * [ligden ihraç] | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 39 | -39 | -3 | ||
14. | Perşembespor * [ligden ihraç] | 13 | 6 | 2 | 5 | 20 | 13 | 7 | -6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |