Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
02/11/2019 | 14:00 | Arifiye İlçe Sahası | Arifiye Kalaycıspor | 1 - 3 | Hendekspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Maltepespor | 0 - 0 | Bursa Yıldırımspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Veysel Karani Sahası | Gülbahçespor | 1 - 3 | Belediye Kütahyaspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Yenişehir İlçe Stadı | Yenişehir Belediyespor | 0 - 0 | Bursa Zaferspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 1 - 4 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 0 - 0 | Yeşilköyspor | ||
03/11/2019 | 16:30 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 2 - 1 | Pamukova 1968 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Belediye Kütahyaspor | 7 | 6 | 1 | 0 | 17 | 3 | 14 | 19 | ||
2. | Bursa Yıldırımspor | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 14 | ||
3. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 14 | ||
4. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 6 | 7 | 13 | ||
5. | Hendekspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 13 | ||
6. | Bursa Zaferspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | 5 | 8 | 12 | ||
7. | Yenişehir Belediyespor | 7 | 3 | 3 | 1 | 5 | 3 | 2 | 12 | ||
8. | Bozüyük Vitraspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 11 | ||
9. | Maltepespor | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 8 | ||
10. | Vefa | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 7 | ||
11. | Yeşilköyspor | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 7 | ||
12. | Gülbahçespor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 5 | ||
13. | Arifiye Kalaycıspor | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | 17 | -12 | 1 | ||
14. | Pamukova 1968 Spor | 7 | 0 | 0 | 7 | 3 | 26 | -23 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |