Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
24/03/2019 | 15:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahya Çamlıcaspor | 0 - 5 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 1 - 1 | Başiskele Doğantepespor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 3 - 0 | Bornova Yeşilova | ||
24/03/2019 | 15:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 2 - 0 | Kütahyaspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 1 - 0 | Çayırovaspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 3 - 0 | Maltepespor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Aliağa Atatürk Stadı | Aliağa Futbol AŞ | 2 - 1 | Gaziosmanpaşa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 23 | 15 | 5 | 3 | 52 | 14 | 38 | 50 | ||
2. | Belediye Derincespor | 23 | 14 | 6 | 3 | 50 | 16 | 34 | 48 | ||
3. | Sultangazispor | 23 | 13 | 6 | 4 | 35 | 19 | 16 | 45 | ||
4. | Maltepespor | 23 | 13 | 4 | 6 | 23 | 20 | 3 | 43 | ||
5. | Vefa | 23 | 11 | 8 | 4 | 35 | 18 | 17 | 41 | ||
6. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 23 | 11 | 4 | 8 | 43 | 28 | 15 | 37 | ||
7. | Gaziosmanpaşa | 23 | 9 | 6 | 8 | 26 | 28 | -2 | 33 | ||
8. | Başiskele Doğantepespor | 23 | 9 | 5 | 9 | 32 | 30 | 2 | 32 | ||
9. | Kütahyaspor | 23 | 8 | 6 | 9 | 32 | 37 | -5 | 30 | ||
10. | Çayırovaspor | 23 | 6 | 5 | 12 | 24 | 31 | -7 | 23 | ||
11. | Bozüyük Vitraspor | 23 | 6 | 5 | 12 | 24 | 34 | -10 | 23 | ||
12. | Bornova Yeşilova | 23 | 6 | 5 | 12 | 26 | 42 | -16 | 23 | ||
13. | Büyük Derbentspor | 23 | 4 | 5 | 14 | 18 | 41 | -23 | 17 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 23 | 1 | 0 | 22 | 7 | 69 | -62 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |