Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Ulalar Belediyespor | 3 - 0* | Hankendispor | |||||
28/10/2018 | 13:00 | Şarkışla İlçe Stadı | Şarkışla Belediyespor | 1 - 0 | 11 Nisanspor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 2 - 2 | Araban Belediyespor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta Dirilişspor | 2 - 0 | Pütürge Belediyespor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 0 | Kilis Belediyespor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Gazikent Sahası | Ankas İstiklalspor | 0 - 1 | Dersim 62 Spor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Yenice 2 Nolu Saha | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 3 - 1 | 1920 Maraşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 16 | ||
2. | Şarkışla Belediyespor * | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 2 | 16 | 15 | ||
3. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 13 | ||
4. | Ankas İstiklalspor | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 13 | ||
5. | Elbistanspor | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 11 | ||
6. | Kahta Dirilişspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 8 | -1 | 9 | ||
7. | 1920 Maraşspor | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 8 | -1 | 6 | ||
8. | Kilis Belediyespor | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 5 | ||
9. | Araban Belediyespor | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 5 | ||
10. | Ulalar Belediyespor | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 9 | -3 | 4 | ||
11. | 11 Nisanspor | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 7 | -5 | 2 | ||
12. | Pütürge Belediyespor | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 12 | -12 | 0 | ||
13. | Hankendispor * [ligden ihraç] | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 | -18 | -3 | ||
14. | Dersim 62 Spor * [ligden ihraç] | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | -17 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |