Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
01/10/2022 | 15:00 | Veysel Karani Sahası | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 3 - 0 | Nişantaşıspor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Cankurtaranspor | 2 - 1 | Osmaniye İstiklalspor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Değirmendere Sahası | Değirmenderespor | 0 - 3 | Gebzespor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Yalova Atatürk Stadı | Yalovaspor | 1 - 3 | Altınova Belediyespor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Feriköy Stadı | Feriköy | 3 - 0 | Nilüfer Belediye FK | ||
02/10/2022 | 15:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebze Tayfunspor | 0 - 1 | Kullar 1975 Spor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı | Kavacıkspor | 8 - 0 | Akhisar Demirspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kavacıkspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 3 | ||
2. | Feriköy | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
3. | Gebzespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
4. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
5. | Altınova Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
6. | Cankurtaranspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
7. | Kullar 1975 Spor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
8. | Osmaniye İstiklalspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
9. | Gebze Tayfunspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
10. | Yalovaspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 | ||
11. | Değirmenderespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | ||
12. | Nilüfer Belediye FK | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | ||
13. | Nişantaşıspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | -8 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |