Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Görükle İpekspor | 3 - 0* | Kavaklıspor | |||||
05/04/2023 | 15:00 | Saraçhane 1 Nolu Saha | Uzunköprüspor | 0 - 3 | Haliçspor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Silivri Müjdat Gürsu Stadı | Silivrispor | 0 - 1 | Beylerbeyi 1911 FK | ||
05/04/2023 | 15:00 | Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı | Yuvacıkspor | 2 - 3 | Gölcükspor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Sancaktepe FK | 1 - 6 | Bayrampaşa Teknikspor | ||
05/04/2023 | 15:00 | Babaeski 100.Yıl Stadı | Babaeskispor | 3 - 3 | Kocaeli Harb-İş | ||
05/04/2023 | 16:00 | Veysel Karani Sahası | Bursa Zaferspor | 1 - 0 | Bursa Doğugücü FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Silivrispor | 24 | 17 | 4 | 3 | 48 | 14 | 34 | 55 | ||
2. | Gölcükspor | 24 | 16 | 4 | 4 | 51 | 20 | 31 | 52 | ||
3. | Görükle İpekspor | 24 | 14 | 6 | 4 | 33 | 14 | 19 | 48 | ||
4. | Beylerbeyi 1911 FK | 24 | 13 | 6 | 5 | 45 | 20 | 25 | 45 | ||
5. | Bursa Doğugücü FK | 24 | 14 | 2 | 8 | 47 | 18 | 29 | 44 | ||
6. | Bursa Zaferspor | 24 | 13 | 5 | 6 | 35 | 13 | 22 | 44 | ||
7. | Yuvacıkspor | 24 | 12 | 7 | 5 | 42 | 20 | 22 | 43 | ||
8. | Haliçspor | 24 | 11 | 6 | 7 | 26 | 19 | 7 | 39 | ||
9. | Bayrampaşa Teknikspor | 24 | 10 | 5 | 9 | 40 | 26 | 14 | 35 | ||
10. | Kocaeli Harb-İş | 24 | 4 | 6 | 14 | 33 | 54 | -21 | 18 | ||
11. | Babaeskispor | 24 | 4 | 5 | 15 | 29 | 46 | -17 | 17 | ||
12. | Uzunköprüspor | 24 | 3 | 0 | 21 | 15 | 77 | -62 | 9 | ||
13. | Sancaktepe FK * [ligden ihraç] | 24 | 7 | 4 | 13 | 27 | 58 | -31 | 0 | ||
14. | Kavaklıspor * [ligden ihraç] | 24 | 0 | 0 | 24 | 0 | 72 | -72 | -6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |