Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/10/2022 | 15:00 | Adnan Menderes Stadı | Aydın Yıldızspor | 3 - 2 | Tire 2021 FK | ||
23/10/2022 | 15:00 | Şirinköy Sahası | Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor | 0 - 4 | Muğlaspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Didim Atatürk Stadı | Saygın Yapı Didim Belediyespor | 1 - 0 | Davutlar Belediyespor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Yatağan İlçe Sahası | Yatağanspor | 0 - 0 | Sarayköyspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 3 - 2 | Çivril Kıralan Demirspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Bornova İlçe Stadı | Viven Bornova FK | 4 - 1 | Sökespor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 1 - 2 | Çiğli Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sarayköyspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 2 | 9 | 10 | ||
2. | Çiğli Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 10 | ||
3. | Viven Bornova FK | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 6 | 5 | 10 | ||
4. | Saygın Yapı Didim Belediyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 8 | ||
5. | Sökespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 8 | 0 | 7 | ||
6. | Çivril Kıralan Demirspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 6 | ||
7. | Muğlaspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 10 | -1 | 6 | ||
8. | Bornova Yeşilova | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 6 | ||
9. | Tire 2021 FK | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 4 | ||
10. | Yatağanspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4 | ||
11. | Kızılcabölükspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 | ||
12. | Davutlar Belediyespor | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 3 | ||
13. | Aydın Yıldızspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3 | ||
14. | Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |