Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/11/2022 | 14:00 | Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı | Kavacıkspor | 1 - 2 | Osmaniye İstiklalspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | İnegöl Alanyurt Sahası | Akhisar Demirspor | 0 - 2 | Gebzespor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Kullar Stadı | Kullar 1975 Spor | 0 - 0 | Nişantaşıspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | İbrahim Yazıcı Nilüfer Stadı | Nilüfer Belediye FK | 1 - 0 | Altınova Belediyespor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Feriköy Stadı | Feriköy | 2 - 2 | İnegöl Kafkas Gençlikspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebze Tayfunspor | 0 - 2 | Değirmenderespor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Yalova Atatürk Stadı | Yalovaspor | 1 - 2 | Cankurtaranspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gebzespor | 8 | 6 | 2 | 0 | 15 | 3 | 12 | 20 | ||
2. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 | 5 | 13 | 18 | ||
3. | Feriköy | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 11 | 7 | 17 | ||
4. | Cankurtaranspor | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 4 | 12 | 16 | ||
5. | Altınova Belediyespor | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 14 | ||
6. | Değirmenderespor | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 8 | 4 | 13 | ||
7. | Nişantaşıspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 6 | 8 | -2 | 12 | ||
8. | Kullar 1975 Spor | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 10 | 1 | 11 | ||
9. | Osmaniye İstiklalspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 10 | -2 | 10 | ||
10. | Nilüfer Belediye FK | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 10 | -2 | 8 | ||
11. | Kavacıkspor | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 14 | 0 | 7 | ||
12. | Yalovaspor | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 17 | -8 | 7 | ||
13. | Gebze Tayfunspor | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 21 | -16 | 4 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 8 | 0 | 0 | 8 | 2 | 24 | -22 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |