Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/11/2021 | 13:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 0 | Akhisarspor | ||
10/11/2021 | 13:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 1 - 2 | Tarsus İdman Yurdu | ||
10/11/2021 | 13:00 | Eskişehir Yeni Stadyum | Eskişehirspor | 2 - 1 | Isparta 32 Spor | ||
10/11/2021 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 2 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
10/11/2021 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 0 - 0 | Zonguldak Kömürspor | ||
10/11/2021 | 13:00 | Nazilli İlçe Stadı | Nazilli Belediyespor | 0 - 0 | Siltaş Yapı Pendikspor | ||
10/11/2021 | 13:00 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 1 - 2 | Bucaspor 1928 | ||
10/11/2021 | 13:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 0 - 0 | 1922 Konyaspor | ||
10/11/2021 | 13:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Belediyespor | 1 - 1 | Uşakspor A.Ş. |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Siltaş Yapı Pendikspor | 10 | 7 | 2 | 1 | 16 | 7 | 9 | 23 | ||
2. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 10 | 5 | 4 | 1 | 16 | 11 | 5 | 19 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 8 | 4 | 18 | ||
4. | Ankara Demirspor | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 | 11 | 1 | 17 | ||
5. | Pazarspor | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 12 | 4 | 16 | ||
6. | Bucaspor 1928 | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | 17 | 0 | 16 | ||
7. | Nazilli Belediyespor | 11 | 4 | 4 | 3 | 10 | 10 | 0 | 16 | ||
8. | Tarsus İdman Yurdu | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 | 11 | 1 | 15 | ||
9. | Kırşehir Belediyespor | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 | 10 | 1 | 15 | ||
10. | Isparta 32 Spor | 11 | 4 | 3 | 4 | 8 | 8 | 0 | 15 | ||
11. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 13 | 3 | 14 | ||
12. | 1922 Konyaspor | 12 | 3 | 5 | 4 | 14 | 13 | 1 | 14 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 12 | 4 | 2 | 6 | 15 | 18 | -3 | 14 | ||
14. | Akhisarspor | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 | 13 | -2 | 13 | ||
15. | Uşakspor A.Ş. | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 14 | -5 | 12 | ||
16. | Karacabey Belediyespor | 10 | 3 | 1 | 6 | 15 | 17 | -2 | 10 | ||
17. | Anagold 24 Erzincanspor | 11 | 2 | 4 | 5 | 9 | 12 | -3 | 10 | ||
18. | Eskişehirspor * | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 26 | -14 | 7 | ||
19. | GMG Kastamonuspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |