Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/09/2021 | 15:00 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 3 - 2 | Ankara Demirspor | ||
19/09/2021 | 15:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 1 - 3 | Isparta 32 Spor | ||
19/09/2021 | 15:30 | Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı | 1922 Konyaspor | 1 - 2 | Akhisarspor | ||
19/09/2021 | 15:30 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 0 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
19/09/2021 | 16:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 3 - 2 | Eskişehirspor | ||
19/09/2021 | 17:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 1 - 0 | Nazilli Belediyespor | ||
19/09/2021 | 19:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 3 - 2 | Karacabey Belediyespor | ||
19/09/2021 | 19:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 0 - 1 | Siltaş Yapı Pendikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 7 | ||
2. | Kırşehir Belediyespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 6 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 6 | ||
4. | Nazilli Belediyespor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 6 | ||
5. | Siltaş Yapı Pendikspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | ||
6. | Akhisarspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 6 | ||
7. | Isparta 32 Spor | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 | ||
8. | Bucaspor 1928 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
9. | Tarsus İdman Yurdu | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||
10. | Ankara Demirspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 | ||
11. | Uşakspor A.Ş. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 | ||
12. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3 | ||
13. | Pazarspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | ||
14. | 1922 Konyaspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | ||
15. | Eskişehirspor * | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | ||
16. | GMG Kastamonuspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | Karacabey Belediyespor | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 0 | ||
18. | Zonguldak Kömürspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 0 | ||
19. | Anagold 24 Erzincanspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |