Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
26/03/2022 | 13:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 4 - 1 | Pazarspor | ||
26/03/2022 | 13:00 | Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı | 1922 Konyaspor | 0 - 2 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Spor Toto Akhisar Stadı | Akhisarspor | 3 - 1 | Ankara Demirspor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Tarsus İlçe Stadı | Tarsus İdman Yurdu | 2 - 0 | Karacabey Belediyespor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 2 - 0 | Eskişehirspor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 1 - 3 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
26/03/2022 | 14:00 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 1 - 2 | Nazilli Belediyespor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 0 - 0 | Kırşehir Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Siltaş Yapı Pendikspor | 27 | 19 | 3 | 5 | 42 | 21 | 21 | 60 | ||
2. | Isparta 32 Spor | 28 | 14 | 5 | 9 | 34 | 25 | 9 | 47 | ||
3. | Bucaspor 1928 | 29 | 13 | 6 | 10 | 45 | 37 | 8 | 45 | ||
4. | Amed Sportif Faaliyetler | 27 | 13 | 6 | 8 | 34 | 28 | 6 | 45 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 28 | 12 | 6 | 10 | 46 | 36 | 10 | 42 | ||
6. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 27 | 10 | 11 | 6 | 34 | 22 | 12 | 41 | ||
7. | Ankara Demirspor | 28 | 11 | 8 | 9 | 33 | 28 | 5 | 41 | ||
8. | Tarsus İdman Yurdu | 28 | 11 | 7 | 10 | 33 | 28 | 5 | 40 | ||
9. | Karacabey Belediyespor | 27 | 13 | 1 | 13 | 39 | 37 | 2 | 40 | ||
10. | Nazilli Belediyespor | 28 | 10 | 10 | 8 | 28 | 27 | 1 | 40 | ||
11. | Kırşehir Belediyespor | 28 | 8 | 12 | 8 | 29 | 25 | 4 | 36 | ||
12. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 27 | 8 | 10 | 9 | 35 | 32 | 3 | 34 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 29 | 8 | 10 | 11 | 32 | 38 | -6 | 34 | ||
14. | Uşakspor A.Ş. | 27 | 8 | 10 | 9 | 26 | 35 | -9 | 34 | ||
15. | Akhisarspor | 28 | 8 | 5 | 15 | 32 | 42 | -10 | 29 | ||
16. | Pazarspor | 27 | 9 | 2 | 16 | 30 | 49 | -19 | 29 | ||
17. | 1922 Konyaspor | 29 | 6 | 10 | 13 | 33 | 43 | -10 | 28 | ||
18. | Eskişehirspor * | 28 | 5 | 6 | 17 | 25 | 57 | -32 | 18 | ||
19. | GMG Kastamonuspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |