Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/10/2022 | 15:00 | Söke İlçe Stadı | Sökespor | 3 - 1 | Tire 2021 FK | ||
16/10/2022 | 15:00 | Muğla Atatürk Stadı | Muğlaspor | 3 - 2 | Aydın Yıldızspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Çiğli Belediye Atatürk Stadı | Çiğli Belediyespor | 2 - 0 | Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Kıralan Sahası | Çivril Kıralan Demirspor | 0 - 3* | Kızılcabölükspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Sarayköy İlçe Stadı | Sarayköyspor | 2 - 0 | Bornova Yeşilova | ||
16/10/2022 | 15:00 | Davutlar Sahası | Davutlar Belediyespor | 1 - 2 | Yatağanspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Bornova İlçe Stadı | Viven Bornova FK | 3 - 3 | Saygın Yapı Didim Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sarayköyspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 9 | ||
2. | Çiğli Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 7 | ||
3. | Sökespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 7 | ||
4. | Viven Bornova FK | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5 | 2 | 7 | ||
5. | Çivril Kıralan Demirspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 6 | ||
6. | Saygın Yapı Didim Belediyespor | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5 | ||
7. | Tire 2021 FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4 | ||
8. | Kızılcabölükspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | ||
9. | Davutlar Belediyespor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
10. | Bornova Yeşilova | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 3 | ||
11. | Yatağanspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | ||
12. | Muğlaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3 | ||
13. | Aydın Yıldızspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | 0 | ||
14. | Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |