Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
01/10/2022 | 15:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Kazımpaşa Birlikspor | 0 - 0 | Bayburt 1918 FK | ||
02/10/2022 | 15:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 1 - 0 | Hendek Dereköyspor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 2 - 0 | Arifiye Kalaycıspor | ||
02/10/2022 | 15:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Küçükçekmece Sinopspor | 3 - 0 | Çerkezköy 1911 Doğanspor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Vefa | 2 - 1 | Bahçelievlerspor | ||
02/10/2022 | 15:00 | Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası | Bilecik 1969 Spor | 3 - 1 | Modafen | ||
02/10/2022 | 15:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Serdivanspor | 2 - 2 | Tekirdağspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
2. | Bilecik 1969 Spor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
3. | Çorluspor 1947 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | ||
4. | Vefa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
5. | Hendekspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
6. | Serdivanspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
7. | Tekirdağspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
8. | Kazımpaşa Birlikspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
9. | Bahçelievlerspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
10. | Modafen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 | ||
11. | Arifiye Kalaycıspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
12. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | ||
13. | Hendek Dereköyspor * | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | -3 | ||
14. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |