Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Modafen | 3 - 0* | Bayburt 1918 FK | |||||
02/04/2023 | 15:00 | Erenler Atatürk Stadı | Hendek Dereköyspor | 1 - 3 | Bilecik 1969 Spor | ||
02/04/2023 | 15:00 | Arifiye Kalaycı Suni Saha | Arifiye Kalaycıspor | 2 - 0 | Kazımpaşa Birlikspor | ||
02/04/2023 | 15:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 2 - 2 | Serdivanspor | ||
02/04/2023 | 15:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Bahçelievlerspor | 1 - 3 | Tekirdağspor | ||
02/04/2023 | 15:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 3 - 0 | Vefa | ||
02/04/2023 | 15:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 3 - 3 | Küçükçekmece Sinopspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çorluspor 1947 | 23 | 17 | 4 | 2 | 51 | 8 | 43 | 55 | ||
2. | Arifiye Kalaycıspor | 23 | 17 | 2 | 4 | 39 | 15 | 24 | 53 | ||
3. | Küçükçekmece Sinopspor | 23 | 16 | 4 | 3 | 48 | 17 | 31 | 52 | ||
4. | Hendekspor | 23 | 12 | 6 | 5 | 36 | 25 | 11 | 42 | ||
5. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 23 | 12 | 4 | 7 | 29 | 19 | 10 | 40 | ||
6. | Tekirdağspor | 23 | 12 | 4 | 7 | 36 | 30 | 6 | 40 | ||
7. | Bahçelievlerspor | 23 | 9 | 6 | 8 | 34 | 26 | 8 | 33 | ||
8. | Vefa | 23 | 7 | 8 | 8 | 37 | 33 | 4 | 29 | ||
9. | Bilecik 1969 Spor | 23 | 7 | 4 | 12 | 32 | 49 | -17 | 25 | ||
10. | Hendek Dereköyspor * | 23 | 8 | 3 | 12 | 26 | 30 | -4 | 24 | ||
11. | Serdivanspor | 23 | 5 | 3 | 15 | 18 | 43 | -25 | 18 | ||
12. | Kazımpaşa Birlikspor | 23 | 3 | 6 | 14 | 19 | 39 | -20 | 15 | ||
13. | Modafen | 23 | 3 | 6 | 14 | 14 | 39 | -25 | 15 | ||
14. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 23 | 2 | 2 | 19 | 16 | 62 | -46 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |