Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/10/2022 | 14:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Vefa | 1 - 2 | Serdivanspor | ||
30/10/2022 | 13:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 1 - 2 | Bayburt 1918 FK | ||
30/10/2022 | 14:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 1 - 0 | Çerkezköy 1911 Doğanspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Arifiye Kalaycı Suni Saha | Arifiye Kalaycıspor | 0 - 0 | Bahçelievlerspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Hacıkışla Sahası | Hendek Dereköyspor | 4 - 0 | Modafen | ||
30/10/2022 | 14:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Küçükçekmece Sinopspor | 1 - 0 | Tekirdağspor | ||
30/10/2022 | 14:00 | Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası | Bilecik 1969 Spor | 2 - 0 | Kazımpaşa Birlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 15 | ||
2. | Çorluspor 1947 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 12 | ||
3. | Vefa | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 10 | ||
4. | Arifiye Kalaycıspor | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 10 | ||
5. | Bilecik 1969 Spor | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 8 | 4 | 9 | ||
6. | Hendekspor | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 9 | ||
7. | Serdivanspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 8 | ||
8. | Tekirdağspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 5 | ||
9. | Kazımpaşa Birlikspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 5 | ||
10. | Bahçelievlerspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 4 | ||
11. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 3 | ||
12. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 1 | ||
13. | Hendek Dereköyspor * | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 7 | -1 | 0 | ||
14. | Modafen | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 13 | -11 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |