Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/11/2022 | 14:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Kazımpaşa Birlikspor | 1 - 2 | Vefa | ||
06/11/2022 | 13:00 | Tekirdağ Namık Kemal Stadı | Tekirdağspor | 1 - 0 | Çorluspor 1947 | ||
06/11/2022 | 14:00 | Alemdağ Stadyumu | Modafen | 0 - 1 | Arifiye Kalaycıspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Bahçelievlerspor | 1 - 0 | Çerkezköy 1911 Doğanspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Serdivanspor | 0 - 3 | Küçükçekmece Sinopspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası | Bilecik 1969 Spor | 0 - 0 | Hendekspor | ||
06/11/2022 | 15:00 | Kağıthane Yeşilce Spor Tesisleri | Bayburt 1918 FK | 1 - 2 | Hendek Dereköyspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 18 | ||
2. | Vefa | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 13 | ||
3. | Arifiye Kalaycıspor | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 13 | ||
4. | Çorluspor 1947 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 4 | 4 | 12 | ||
5. | Bilecik 1969 Spor | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 8 | 4 | 10 | ||
6. | Hendekspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 10 | ||
7. | Tekirdağspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 8 | ||
8. | Serdivanspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 8 | ||
9. | Bahçelievlerspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 7 | ||
10. | Kazımpaşa Birlikspor | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | -3 | 5 | ||
11. | Hendek Dereköyspor * | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 8 | 0 | 3 | ||
12. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 7 | -6 | 3 | ||
13. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 1 | ||
14. | Modafen | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 14 | -12 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |