Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/11/2022 | 13:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 5 - 0 | Bilecik 1969 Spor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 4 - 1 | Modafen | ||
27/11/2022 | 14:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Bahçelievlerspor | 3 - 0 | Bayburt 1918 FK | ||
27/11/2022 | 14:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 2 - 1 | Tekirdağspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Arifiye Kalaycı Suni Saha | Arifiye Kalaycıspor | 2 - 0 | Serdivanspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | Hacıkışla Sahası | Hendek Dereköyspor | 1 - 0 | Kazımpaşa Birlikspor | ||
27/11/2022 | 14:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Küçükçekmece Sinopspor | 0 - 0 | Vefa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 9 | 8 | 1 | 0 | 20 | 4 | 16 | 25 | ||
2. | Çorluspor 1947 | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 | 6 | 12 | 19 | ||
3. | Arifiye Kalaycıspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 8 | 6 | 19 | ||
4. | Vefa | 9 | 5 | 3 | 1 | 15 | 7 | 8 | 18 | ||
5. | Tekirdağspor | 9 | 4 | 2 | 3 | 16 | 12 | 4 | 14 | ||
6. | Hendekspor | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 14 | ||
7. | Bahçelievlerspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 9 | 2 | 12 | ||
8. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 9 | 4 | 0 | 5 | 9 | 9 | 0 | 12 | ||
9. | Bilecik 1969 Spor | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 16 | -2 | 11 | ||
10. | Hendek Dereköyspor * | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 | 12 | 1 | 9 | ||
11. | Serdivanspor | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 | ||
12. | Kazımpaşa Birlikspor | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 14 | -8 | 6 | ||
13. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 21 | -11 | 1 | ||
14. | Modafen | 9 | 0 | 1 | 8 | 4 | 22 | -18 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |