Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Kocaeli Harb-İş | 3 - 0* | Kavaklıspor | |||||
08/03/2023 | 13:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 1 | Görükle İpekspor | ||
08/03/2023 | 13:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Haliçspor | 0 - 0 | Yuvacıkspor | ||
08/03/2023 | 14:00 | İnegöl Alanyurt Sahası | Bursa Doğugücü FK | 0 - 1 | Gölcükspor | ||
08/03/2023 | 14:00 | Babaeski 100.Yıl Stadı | Babaeskispor | 5 - 0 | Uzunköprüspor | ||
08/03/2023 | 16:00 | İBB Bayrampaşa Stadı | Bayrampaşa Teknikspor | 0 - 3 | Beylerbeyi 1911 FK | ||
08/03/2023 | 16:00 | Veysel Karani Sahası | Bursa Zaferspor | 0 - 0 | Silivrispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Silivrispor | 17 | 12 | 3 | 2 | 34 | 10 | 24 | 39 | ||
2. | Görükle İpekspor | 17 | 11 | 4 | 2 | 24 | 6 | 18 | 37 | ||
3. | Yuvacıkspor | 17 | 10 | 5 | 2 | 32 | 10 | 22 | 35 | ||
4. | Gölcükspor | 17 | 10 | 3 | 4 | 31 | 17 | 14 | 33 | ||
5. | Bursa Doğugücü FK | 17 | 10 | 1 | 6 | 34 | 15 | 19 | 31 | ||
6. | Beylerbeyi 1911 FK | 17 | 9 | 4 | 4 | 33 | 17 | 16 | 31 | ||
7. | Bursa Zaferspor | 17 | 8 | 3 | 6 | 27 | 12 | 15 | 27 | ||
8. | Haliçspor | 17 | 7 | 6 | 4 | 12 | 10 | 2 | 27 | ||
9. | Bayrampaşa Teknikspor | 17 | 6 | 4 | 7 | 19 | 20 | -1 | 22 | ||
10. | Babaeskispor | 17 | 4 | 4 | 9 | 24 | 33 | -9 | 16 | ||
11. | Kocaeli Harb-İş | 17 | 3 | 3 | 11 | 16 | 34 | -18 | 12 | ||
12. | Uzunköprüspor | 17 | 2 | 0 | 15 | 12 | 43 | -31 | 6 | ||
13. | Sancaktepe FK * [ligden ihraç] | 17 | 6 | 2 | 9 | 18 | 38 | -20 | -5 | ||
14. | Kavaklıspor * [ligden ihraç] | 17 | 0 | 0 | 17 | 0 | 51 | -51 | -6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |