Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 1.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
31/10/2021 | 14:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 2 - 3 | Tpao Batman Petrolspor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Nevşehir Gazi Stadı | Nevşehir Belediyespor | 1 - 0 | Çimentaş Elazığspor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 2 - 1 | Bergama Belediyespor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Silivri Müjdat Gürsu Stadı | Çatalcaspor | 1 - 0 | Belediye Kütahyaspor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Polatlı İlçe Stadı | Başkent Gözgözler Akademi | 0 - 2 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 1 - 2 | Fatsa Belediyespor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta 02 Spor | 2 - 1 | Hendekspor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Kelkit İlçe Stadı | Kelkit Hürriyetspor | 0 - 0 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
31/10/2021 | 14:00 | Kemal Kaynaş Stadı | Karaman FK | 2 - 2 | Bursa Yıldırımspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tpao Batman Petrolspor | 10 | 8 | 2 | 0 | 15 | 5 | 10 | 26 | ||
2. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | 6 | 8 | 21 | ||
3. | Merkür Jet Erbaaspor | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | 7 | 4 | 18 | ||
4. | Kelkit Hürriyetspor | 10 | 4 | 4 | 2 | 13 | 10 | 3 | 16 | ||
5. | Belediye Kütahyaspor | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 10 | 2 | 16 | ||
6. | Nevşehir Belediyespor | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 14 | 4 | 15 | ||
7. | Bursa Yıldırımspor | 10 | 3 | 5 | 2 | 14 | 11 | 3 | 14 | ||
8. | Hendekspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 9 | 5 | 13 | ||
9. | Osmaniyespor FK | 10 | 3 | 4 | 3 | 10 | 7 | 3 | 13 | ||
10. | Çatalcaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 14 | 2 | 12 | ||
11. | Artvin Hopaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 14 | 0 | 12 | ||
12. | Fatsa Belediyespor | 10 | 2 | 6 | 2 | 4 | 5 | -1 | 12 | ||
13. | Çimentaş Elazığspor | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 20 | -6 | 11 | ||
14. | Kahta 02 Spor | 10 | 2 | 4 | 4 | 13 | 16 | -3 | 10 | ||
15. | Karaman FK | 10 | 1 | 5 | 4 | 12 | 18 | -6 | 8 | ||
16. | Bergama Belediyespor | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 14 | -5 | 7 | ||
17. | Başkent Gözgözler Akademi * | 10 | 2 | 3 | 5 | 5 | 12 | -7 | 6 | ||
18. | Sancaktepe FK | 10 | 1 | 2 | 7 | 13 | 29 | -16 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |