Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 1.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/10/2021 | 14:30 | Kelkit İlçe Stadı | Kelkit Hürriyetspor | 3 - 1 | Çimentaş Elazığspor | ||
09/10/2021 | 14:30 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 3 - 1 | Belediye Kütahyaspor | ||
09/10/2021 | 14:30 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 0 - 0 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
09/10/2021 | 15:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 0 - 1 | Tpao Batman Petrolspor | ||
09/10/2021 | 15:00 | Kemal Kaynaş Stadı | Karaman FK | 0 - 0 | Hendekspor | ||
09/10/2021 | 15:00 | Polatlı İlçe Stadı | Başkent Gözgözler Akademi | 1 - 3 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
09/10/2021 | 15:30 | Silivri Müjdat Gürsu Stadı | Çatalcaspor | 1 - 3 | Nevşehir Belediyespor | ||
09/10/2021 | 15:30 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 3 - 2 | Kahta 02 Spor | ||
09/10/2021 | 15:30 | Menemen İlçe Stadı | Bergama Belediyespor | 2 - 2 | Bursa Yıldırımspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 16 | ||
2. | Tpao Batman Petrolspor | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 14 | ||
3. | Kelkit Hürriyetspor | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 11 | ||
4. | Çatalcaspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 7 | 5 | 9 | ||
5. | Osmaniyespor FK | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 2 | 4 | 9 | ||
6. | Belediye Kütahyaspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 9 | ||
7. | Artvin Hopaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 8 | ||
8. | Nevşehir Belediyespor | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 8 | ||
9. | Merkür Jet Erbaaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 8 | ||
10. | Hendekspor | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 7 | ||
11. | Bursa Yıldırımspor | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | 0 | 6 | ||
12. | Fatsa Belediyespor | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | -2 | 6 | ||
13. | Karaman FK | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 6 | ||
14. | Bergama Belediyespor | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 5 | ||
15. | Kahta 02 Spor | 6 | 0 | 4 | 2 | 6 | 9 | -3 | 4 | ||
16. | Başkent Gözgözler Akademi * | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 4 | ||
17. | Sancaktepe FK | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 4 | ||
18. | Çimentaş Elazığspor | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 4 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |