Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
28/10/2022 | 20:00 | Atatürk Olimpiyat Stadı | Vavacars Fatih Karagümrük | 0 - 2 | Galatasaray | ||
29/10/2022 | 14:30 | Konya Büyükşehir Belediye Stadı | Tümosan Konyaspor | 1 - 1 | Kasımpaşa | ||
29/10/2022 | 17:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 2 - 0 | Gaziantep FK | ||
30/10/2022 | 14:30 | Eryaman Stadyumu | MKE Ankaragücü | 4 - 1 | Atakaş Hatayspor | ||
30/10/2022 | 17:00 | Tüpraş Stadı | Beşiktaş | 5 - 2 | Ümraniyespor | ||
30/10/2022 | 17:00 | RHG Enertürk Enerji Stadı | Mondihome Kayserispor | 2 - 2 | Yukatel Adana Demirspor | ||
30/10/2022 | 20:00 | Atatürk Olimpiyat Stadı | İstanbulspor | 2 - 5 | Fenerbahçe | ||
31/10/2022 | 20:00 | Sivas Yeni 4 Eylül Stadı | Ems Yapı Sivasspor | 0 - 2 | Bitexen Antalyaspor | ||
31/10/2022 | 20:00 | Başakşehir Fatih Terim Stadı | Rams Başakşehir FK | 3 - 1 | Bitexen Giresunspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fenerbahçe | 11 | 8 | 2 | 1 | 34 | 12 | 22 | 26 | ||
2. | Rams Başakşehir FK | 11 | 7 | 2 | 2 | 16 | 5 | 11 | 23 | ||
3. | Yukatel Adana Demirspor | 12 | 6 | 5 | 1 | 24 | 14 | 10 | 23 | ||
4. | Beşiktaş | 12 | 6 | 4 | 2 | 25 | 16 | 9 | 22 | ||
5. | Galatasaray | 11 | 6 | 3 | 2 | 14 | 9 | 5 | 21 | ||
6. | Trabzonspor | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 13 | 3 | 21 | ||
7. | Tümosan Konyaspor | 12 | 5 | 5 | 2 | 12 | 6 | 6 | 20 | ||
8. | Mondihome Kayserispor * | 12 | 6 | 2 | 4 | 17 | 12 | 5 | 17 | ||
9. | Corendon Alanyaspor | 12 | 4 | 4 | 4 | 18 | 21 | -3 | 16 | ||
10. | Gaziantep FK [ligden ihraç] | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 15 | ||
11. | Kasımpaşa | 12 | 4 | 2 | 6 | 10 | 21 | -11 | 14 | ||
12. | Bitexen Antalyaspor | 11 | 4 | 1 | 6 | 15 | 19 | -4 | 13 | ||
13. | Vavacars Fatih Karagümrük | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 20 | -1 | 12 | ||
14. | MKE Ankaragücü | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 | 19 | -5 | 11 | ||
15. | Ems Yapı Sivasspor | 12 | 2 | 4 | 6 | 11 | 16 | -5 | 10 | ||
16. | Atakaş Hatayspor [ligden ihraç] | 11 | 3 | 1 | 7 | 8 | 19 | -11 | 10 | ||
17. | Bitexen Giresunspor | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 | ||
18. | İstanbulspor | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 22 | -12 | 8 | ||
19. | Ümraniyespor | 11 | 0 | 3 | 8 | 10 | 21 | -11 | 3 |
|
|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |