Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto TFF 1.Lig - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
12/11/2022 | 13:30 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 3 - 0 | Bodrumspor | ||
12/11/2022 | 16:00 | Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu | Erzurumspor FK | 3 - 2 | Adanaspor | ||
12/11/2022 | 19:00 | Bolu Atatürk Stadı | Boluspor | 1 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||
13/11/2022 | 13:30 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Tuzlaspor | 1 - 2 | Yılport Samsunspor | ||
13/11/2022 | 13:30 | Bandırma 17 Eylül Stadı | Teksüt Bandırmaspor | 2 - 1 | Manisa FK | ||
13/11/2022 | 16:00 | Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı | Altınordu | 0 - 2 | Altay | ||
13/11/2022 | 19:00 | Eryaman Stadyumu | Gençlerbirliği | 0 - 2 | Eyüpspor | ||
14/11/2022 | 20:00 | Gürsel Aksel Stadı | Göztepe | 2 - 1 | Ankara Keçiörengücü | ||
14/11/2022 | 20:00 | Sakarya Yeni Atatürk Stadı | Sakaryaspor | 1 - 1 | Çaykur Rizespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Eyüpspor | 13 | 9 | 3 | 1 | 21 | 9 | 12 | 30 | ||
2. | Yılport Samsunspor | 13 | 6 | 5 | 2 | 19 | 12 | 7 | 23 | ||
3. | Boluspor | 12 | 6 | 4 | 2 | 13 | 7 | 6 | 22 | ||
4. | Siltaş Yapı Pendikspor | 12 | 6 | 3 | 3 | 17 | 9 | 8 | 21 | ||
5. | Bodrumspor | 12 | 6 | 3 | 3 | 22 | 15 | 7 | 21 | ||
6. | Ankara Keçiörengücü | 12 | 6 | 3 | 3 | 23 | 18 | 5 | 21 | ||
7. | Çaykur Rizespor | 12 | 4 | 7 | 1 | 17 | 9 | 8 | 19 | ||
8. | Manisa FK | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 | 19 | 0 | 19 | ||
9. | Teksüt Bandırmaspor | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 14 | 0 | 18 | ||
10. | Göztepe | 13 | 5 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 17 | ||
11. | Sakaryaspor | 13 | 5 | 1 | 7 | 19 | 22 | -3 | 16 | ||
12. | Adanaspor [ligden ihraç] | 13 | 3 | 5 | 5 | 20 | 21 | -1 | 14 | ||
13. | Tuzlaspor | 12 | 3 | 3 | 6 | 15 | 18 | -3 | 12 | ||
14. | Altay * | 14 | 3 | 6 | 5 | 11 | 16 | -5 | 12 | ||
15. | Altınordu | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | 21 | -9 | 12 | ||
16. | Erzurumspor FK * | 12 | 3 | 4 | 5 | 14 | 19 | -5 | 10 | ||
17. | Yeni Malatyaspor * [ligden ihraç] | 13 | 2 | 4 | 7 | 14 | 21 | -7 | 7 | ||
18. | Gençlerbirliği | 12 | 1 | 4 | 7 | 13 | 23 | -10 | 7 | ||
19. | Denizlispor * | 12 | 1 | 2 | 9 | 10 | 24 | -14 | 2 |
|