Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 1.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
28/01/2023 | 14:00 | Alsancak Mustafa Denizli Stadı | Karşıyaka | 2 - 0 | 1922 Konyaspor | ||
28/01/2023 | 14:00 | Çatalca İzzettin Stadı | Çatalcaspor | 1 - 0 | Yeni Mersin İdman Yurdu | ||
29/01/2023 | 14:00 | Eskişehir Yeni Stadyum S | Eskişehirspor | 1 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Kelkit İlçe Stadı | Kelkit Hürriyetspor | 0 - 0 | Belediye Derincespor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 1 | Nevşehir Belediyespor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Amasyaspor FK | 3 - 2 | Çimentaş Elazığspor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Karaköprü Faruk Çelik Stadı | Karaköprü Belediyespor | 1 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 2 - 0 | Edirnespor | ||
29/01/2023 | 14:00 | Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı | Onvo Ağrı 1970 Spor | 1 - 1 | Belediye Kütahyaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yeni Mersin İdman Yurdu | 20 | 13 | 4 | 3 | 26 | 11 | 15 | 43 | ||
2. | 52 Orduspor FK | 20 | 12 | 5 | 3 | 32 | 17 | 15 | 41 | ||
3. | Karaköprü Belediyespor | 20 | 11 | 5 | 4 | 26 | 14 | 12 | 38 | ||
4. | Karşıyaka | 20 | 10 | 6 | 4 | 25 | 12 | 13 | 36 | ||
5. | Belediye Derincespor | 20 | 9 | 7 | 4 | 25 | 21 | 4 | 34 | ||
6. | Belediye Kütahyaspor | 20 | 8 | 9 | 3 | 27 | 19 | 8 | 33 | ||
7. | Nevşehir Belediyespor | 20 | 9 | 6 | 5 | 28 | 23 | 5 | 33 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 20 | 8 | 5 | 7 | 30 | 24 | 6 | 29 | ||
9. | Onvo Ağrı 1970 Spor | 20 | 7 | 8 | 5 | 19 | 15 | 4 | 29 | ||
10. | Çatalcaspor | 20 | 7 | 5 | 8 | 25 | 22 | 3 | 26 | ||
11. | Amasyaspor FK | 20 | 5 | 6 | 9 | 19 | 26 | -7 | 21 | ||
12. | 1922 Konyaspor | 20 | 6 | 3 | 11 | 22 | 31 | -9 | 21 | ||
13. | Çimentaş Elazığspor | 20 | 5 | 6 | 9 | 21 | 31 | -10 | 21 | ||
14. | Kelkit Hürriyetspor | 20 | 3 | 11 | 6 | 14 | 18 | -4 | 20 | ||
15. | Şile Yıldızspor | 20 | 2 | 10 | 8 | 16 | 27 | -11 | 16 | ||
16. | Edirnespor | 20 | 5 | 1 | 14 | 15 | 31 | -16 | 16 | ||
17. | Yomraspor | 20 | 3 | 6 | 11 | 13 | 23 | -10 | 15 | ||
18. | Eskişehirspor | 20 | 3 | 5 | 12 | 22 | 40 | -18 | 14 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |