Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
06/11/2021 | 13:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
07/11/2021 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 0 - 3 | Düzce Cam Düzcespor | ||
07/11/2021 | 13:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 2 - 1 | Kuşadasıspor | ||
07/11/2021 | 13:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 1 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
07/11/2021 | 13:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 0 - 1 | Yomraspor | ||
07/11/2021 | 13:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 2 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
07/11/2021 | 13:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 2 - 2 | Darıca Gençlerbirliği | ||
07/11/2021 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 1 - 1 | Çarşambaspor | ||
07/11/2021 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 10 | 7 | 1 | 2 | 17 | 10 | 7 | 22 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 9 | 12 | 21 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 10 | 5 | 4 | 1 | 19 | 14 | 5 | 19 | ||
4. | Yomraspor | 11 | 5 | 3 | 3 | 16 | 14 | 2 | 18 | ||
5. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | 12 | 1 | 18 | ||
6. | Kuşadasıspor | 10 | 5 | 2 | 3 | 15 | 9 | 6 | 17 | ||
7. | Şile Yıldızspor | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 17 | ||
8. | 68 Aksaray Belediyespor | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 17 | ||
9. | 52 Orduspor FK | 10 | 3 | 6 | 1 | 12 | 11 | 1 | 15 | ||
10. | Armoni Alanya Kestelspor | 11 | 3 | 4 | 4 | 15 | 14 | 1 | 13 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 10 | 2 | 7 | 1 | 7 | 6 | 1 | 13 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 11 | 0 | 13 | ||
13. | Hacettepe 1945 Spor | 11 | 3 | 4 | 4 | 11 | 13 | -2 | 13 | ||
14. | Darıca Gençlerbirliği | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 14 | 0 | 10 | ||
15. | Bayrampaşa | 10 | 1 | 6 | 3 | 5 | 7 | -2 | 9 | ||
16. | Hacettepe | 11 | 1 | 5 | 5 | 9 | 13 | -4 | 8 | ||
17. | Çarşambaspor | 11 | 1 | 4 | 6 | 8 | 15 | -7 | 7 | ||
18. | Siirt İl Özel İdare | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 19 | -10 | 7 | ||
19. | Kızılcabölükspor | 11 | 0 | 4 | 7 | 9 | 23 | -14 | 4 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |