Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/11/2021 | 12:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 0 | İskenderunspor AŞ | ||
13/11/2021 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 0 - 2 | Bayrampaşa | ||
13/11/2021 | 13:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 4 - 1 | Hacettepe | ||
13/11/2021 | 13:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 0 - 2 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
13/11/2021 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 - 2 | Kızılcabölükspor | ||
13/11/2021 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 2 - 0 | 52 Orduspor FK | ||
13/11/2021 | 13:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 0 - 0 | 23 Elazığ FK | ||
13/11/2021 | 13:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 3 - 0 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
13/11/2021 | 13:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 2 - 0 | Siirt İl Özel İdare |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 11 | 8 | 1 | 2 | 20 | 10 | 10 | 25 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 11 | 6 | 4 | 1 | 21 | 9 | 12 | 22 | ||
3. | Kuşadasıspor | 11 | 6 | 2 | 3 | 19 | 10 | 9 | 20 | ||
4. | Şile Yıldızspor | 11 | 6 | 2 | 3 | 14 | 9 | 5 | 20 | ||
5. | Alagöz Holding Iğdır FK | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 17 | 2 | 19 | ||
6. | Yomraspor | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | 14 | 2 | 19 | ||
7. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | 14 | -1 | 18 | ||
8. | 68 Aksaray Belediyespor | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 15 | 0 | 17 | ||
9. | Armoni Alanya Kestelspor | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | 14 | 3 | 16 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 13 | 0 | 16 | ||
11. | 52 Orduspor FK | 11 | 3 | 6 | 2 | 12 | 13 | -1 | 15 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 11 | 2 | 8 | 1 | 9 | 8 | 1 | 14 | ||
13. | 23 Elazığ FK | 11 | 3 | 5 | 3 | 11 | 11 | 0 | 14 | ||
14. | Bayrampaşa | 11 | 2 | 6 | 3 | 7 | 7 | 0 | 12 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 16 | -2 | 10 | ||
16. | Hacettepe | 12 | 1 | 5 | 6 | 10 | 17 | -7 | 8 | ||
17. | Çarşambaspor | 12 | 1 | 5 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 | ||
18. | Siirt İl Özel İdare | 11 | 1 | 4 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 | ||
19. | Kızılcabölükspor | 12 | 0 | 5 | 7 | 11 | 25 | -14 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |