Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/11/2021 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 1 - 0 | Çarşambaspor | ||
27/11/2021 | 13:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 2 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
28/11/2021 | 12:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 3 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
28/11/2021 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 0 | Kuşadasıspor | ||
28/11/2021 | 13:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 0 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
28/11/2021 | 13:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 3 - 0 | Hacettepe | ||
28/11/2021 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
28/11/2021 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 0 - 1 | Darıca Gençlerbirliği | ||
28/11/2021 | 13:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 3 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 14 | 9 | 2 | 3 | 24 | 14 | 10 | 29 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 14 | 8 | 4 | 2 | 28 | 13 | 15 | 28 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 14 | 7 | 5 | 2 | 27 | 21 | 6 | 26 | ||
4. | Şile Yıldızspor | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 | 14 | 5 | 24 | ||
5. | Kuşadasıspor | 14 | 7 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 23 | ||
6. | 52 Orduspor FK | 14 | 5 | 7 | 2 | 19 | 15 | 4 | 22 | ||
7. | Yomraspor | 14 | 5 | 6 | 3 | 17 | 15 | 2 | 21 | ||
8. | 68 Aksaray Belediyespor | 14 | 6 | 3 | 5 | 19 | 18 | 1 | 21 | ||
9. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 15 | 6 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 21 | ||
10. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 14 | 4 | 8 | 2 | 15 | 10 | 5 | 20 | ||
11. | Hacettepe 1945 Spor | 14 | 5 | 5 | 4 | 14 | 13 | 1 | 20 | ||
12. | Armoni Alanya Kestelspor | 15 | 5 | 4 | 6 | 20 | 18 | 2 | 19 | ||
13. | 23 Elazığ FK | 14 | 4 | 5 | 5 | 15 | 15 | 0 | 17 | ||
14. | Bayrampaşa | 14 | 3 | 7 | 4 | 9 | 9 | 0 | 16 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 14 | 3 | 4 | 7 | 17 | 22 | -5 | 13 | ||
16. | Siirt İl Özel İdare | 14 | 3 | 4 | 7 | 13 | 27 | -14 | 13 | ||
17. | Kızılcabölükspor | 15 | 2 | 6 | 7 | 19 | 26 | -7 | 12 | ||
18. | Hacettepe | 14 | 1 | 5 | 8 | 10 | 22 | -12 | 8 | ||
19. | Çarşambaspor | 15 | 1 | 5 | 9 | 9 | 22 | -13 | 8 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |