Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
11/12/2021 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 1 - 1 | Kuşadasıspor | ||
11/12/2021 | 13:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 2 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
11/12/2021 | 13:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 1 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
12/12/2021 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 1 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
12/12/2021 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 0 - 0 | Hacettepe | ||
12/12/2021 | 13:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 1 - 1 | Darıca Gençlerbirliği | ||
12/12/2021 | 13:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 0 - 2 | Kızılcabölükspor | ||
12/12/2021 | 13:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
12/12/2021 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 2 | 68 Aksaray Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 16 | 10 | 3 | 3 | 26 | 15 | 11 | 33 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 16 | 8 | 5 | 3 | 29 | 16 | 13 | 29 | ||
3. | Şile Yıldızspor | 16 | 8 | 3 | 5 | 22 | 16 | 6 | 27 | ||
4. | Alagöz Holding Iğdır FK | 16 | 7 | 6 | 3 | 29 | 24 | 5 | 27 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 16 | 8 | 3 | 5 | 24 | 21 | 3 | 27 | ||
6. | Kuşadasıspor | 16 | 7 | 4 | 5 | 23 | 18 | 5 | 25 | ||
7. | 52 Orduspor FK | 16 | 6 | 7 | 3 | 21 | 17 | 4 | 25 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 16 | 6 | 6 | 4 | 16 | 14 | 2 | 24 | ||
9. | Yomraspor | 16 | 5 | 8 | 3 | 19 | 17 | 2 | 23 | ||
10. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 17 | 6 | 4 | 7 | 16 | 22 | -6 | 22 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 16 | 4 | 9 | 3 | 16 | 15 | 1 | 21 | ||
12. | Bayrampaşa | 16 | 4 | 8 | 4 | 14 | 10 | 4 | 20 | ||
13. | Armoni Alanya Kestelspor | 17 | 5 | 4 | 8 | 20 | 22 | -2 | 19 | ||
14. | 23 Elazığ FK | 16 | 4 | 6 | 6 | 16 | 17 | -1 | 18 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | 23 | -4 | 17 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 16 | 3 | 6 | 7 | 21 | 26 | -5 | 15 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 16 | 3 | 5 | 8 | 15 | 30 | -15 | 14 | ||
18. | Hacettepe | 16 | 2 | 6 | 8 | 12 | 22 | -10 | 12 | ||
19. | Çarşambaspor | 16 | 1 | 6 | 9 | 11 | 24 | -13 | 9 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |