Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/01/2022 | 13:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
23/01/2022 | 13:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 0 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
23/01/2022 | 13:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 0 - 1 | İskenderunspor AŞ | ||
23/01/2022 | 13:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 1 - 0 | Bayrampaşa | ||
23/01/2022 | 13:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 1 - 0 | 23 Elazığ FK | ||
23/01/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 3 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
23/01/2022 | 14:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 1 | Yomraspor | ||
23/02/2022 | 13:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 1 - 0 | Çarşambaspor | ||
23/02/2022 | 13:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 3 - 0 | 52 Orduspor FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 20 | 12 | 5 | 3 | 38 | 17 | 21 | 41 | ||
2. | Düzce Cam Düzcespor | 19 | 12 | 3 | 4 | 29 | 17 | 12 | 39 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 20 | 10 | 7 | 3 | 36 | 27 | 9 | 37 | ||
4. | Şile Yıldızspor | 20 | 10 | 5 | 5 | 28 | 19 | 9 | 35 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 20 | 10 | 3 | 7 | 30 | 27 | 3 | 33 | ||
6. | 52 Orduspor FK | 20 | 8 | 8 | 4 | 26 | 22 | 4 | 32 | ||
7. | Kuşadasıspor | 20 | 8 | 5 | 7 | 25 | 24 | 1 | 29 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 20 | 7 | 7 | 6 | 22 | 21 | 1 | 28 | ||
9. | Yomraspor | 20 | 6 | 9 | 5 | 20 | 20 | 0 | 27 | ||
10. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 20 | 5 | 10 | 5 | 20 | 19 | 1 | 25 | ||
11. | Armoni Alanya Kestelspor | 20 | 7 | 4 | 9 | 23 | 24 | -1 | 25 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 20 | 6 | 6 | 8 | 21 | 20 | 1 | 24 | ||
13. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 20 | 6 | 6 | 8 | 18 | 25 | -7 | 24 | ||
14. | Bayrampaşa | 20 | 4 | 10 | 6 | 18 | 16 | 2 | 22 | ||
15. | Kızılcabölükspor | 20 | 4 | 9 | 7 | 25 | 29 | -4 | 21 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 20 | 5 | 6 | 9 | 22 | 30 | -8 | 21 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 19 | 3 | 6 | 10 | 16 | 34 | -18 | 15 | ||
18. | Çarşambaspor | 20 | 2 | 8 | 10 | 15 | 28 | -13 | 14 | ||
19. | Hacettepe | 20 | 2 | 7 | 11 | 14 | 27 | -13 | 13 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |