Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
30/03/2022 | 14:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 0 - 0 | Siirt İl Özel İdare | ||
30/03/2022 | 14:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 2 - 0 | Şile Yıldızspor | ||
30/03/2022 | 14:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 1 - 2 | Kuşadasıspor | ||
30/03/2022 | 14:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 1 - 3 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
30/03/2022 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
30/03/2022 | 14:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 4 - 2 | Kızılcabölükspor | ||
30/03/2022 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 0 - 0 | Darıca Gençlerbirliği | ||
30/03/2022 | 14:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 3 - 0 | Hacettepe | ||
30/03/2022 | 14:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 0 - 0 | Armoni Alanya Kestelspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 21 | 13 | 5 | 3 | 42 | 19 | 23 | 44 | ||
2. | Düzce Cam Düzcespor | 20 | 13 | 3 | 4 | 31 | 17 | 14 | 42 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 20 | 10 | 7 | 3 | 36 | 27 | 9 | 37 | ||
4. | 68 Aksaray Belediyespor | 21 | 11 | 3 | 7 | 33 | 28 | 5 | 36 | ||
5. | 52 Orduspor FK | 21 | 9 | 8 | 4 | 29 | 22 | 7 | 35 | ||
6. | Şile Yıldızspor | 21 | 10 | 5 | 6 | 28 | 21 | 7 | 35 | ||
7. | Kuşadasıspor | 21 | 9 | 5 | 7 | 27 | 25 | 2 | 32 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 21 | 7 | 7 | 7 | 23 | 24 | -1 | 28 | ||
9. | Yomraspor | 21 | 6 | 9 | 6 | 21 | 22 | -1 | 27 | ||
10. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 21 | 5 | 11 | 5 | 21 | 20 | 1 | 26 | ||
11. | Armoni Alanya Kestelspor | 21 | 7 | 5 | 9 | 23 | 24 | -1 | 26 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 21 | 6 | 7 | 8 | 21 | 20 | 1 | 25 | ||
13. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 21 | 6 | 7 | 8 | 18 | 25 | -7 | 25 | ||
14. | Bayrampaşa | 21 | 4 | 11 | 6 | 18 | 16 | 2 | 23 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 21 | 5 | 7 | 9 | 22 | 30 | -8 | 22 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 21 | 4 | 9 | 8 | 27 | 33 | -6 | 21 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 20 | 3 | 7 | 10 | 16 | 34 | -18 | 16 | ||
18. | Çarşambaspor | 21 | 2 | 9 | 10 | 16 | 29 | -13 | 15 | ||
19. | Hacettepe | 21 | 2 | 7 | 12 | 14 | 30 | -16 | 13 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |