Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
02/02/2022 | 13:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 1 - 2 | Çarşambaspor | ||
02/02/2022 | 13:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
02/02/2022 | 13:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
02/02/2022 | 13:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 0 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
02/02/2022 | 13:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 1 - 2 | İskenderunspor AŞ | ||
02/02/2022 | 13:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 0 - 0 | 52 Orduspor FK | ||
02/02/2022 | 13:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 2 | Yomraspor | ||
02/02/2022 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 0 | Bayrampaşa | ||
02/02/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı S | Siirt İl Özel İdare | 1 - 0 | 23 Elazığ FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İskenderunspor AŞ | 22 | 14 | 5 | 3 | 44 | 20 | 24 | 47 | ||
2. | Düzce Cam Düzcespor | 21 | 14 | 3 | 4 | 32 | 17 | 15 | 45 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 21 | 11 | 7 | 3 | 38 | 27 | 11 | 40 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 22 | 9 | 9 | 4 | 29 | 22 | 7 | 36 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 22 | 11 | 3 | 8 | 33 | 30 | 3 | 36 | ||
6. | Şile Yıldızspor | 21 | 10 | 5 | 6 | 28 | 21 | 7 | 35 | ||
7. | Kuşadasıspor | 22 | 9 | 5 | 8 | 28 | 27 | 1 | 32 | ||
8. | Yomraspor | 22 | 7 | 9 | 6 | 23 | 22 | 1 | 30 | ||
9. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 22 | 6 | 11 | 5 | 23 | 21 | 2 | 29 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 22 | 7 | 7 | 8 | 23 | 25 | -2 | 28 | ||
11. | Armoni Alanya Kestelspor | 22 | 7 | 5 | 10 | 24 | 26 | -2 | 26 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 22 | 6 | 7 | 9 | 21 | 21 | 0 | 25 | ||
13. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 22 | 6 | 7 | 9 | 19 | 27 | -8 | 25 | ||
14. | Bayrampaşa | 22 | 4 | 11 | 7 | 18 | 18 | 0 | 23 | ||
15. | Kızılcabölükspor | 22 | 4 | 10 | 8 | 27 | 33 | -6 | 22 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 22 | 5 | 7 | 10 | 22 | 31 | -9 | 22 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 21 | 4 | 7 | 10 | 17 | 34 | -17 | 19 | ||
18. | Çarşambaspor | 22 | 3 | 9 | 10 | 18 | 30 | -12 | 18 | ||
19. | Hacettepe | 22 | 3 | 7 | 12 | 15 | 30 | -15 | 16 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |