Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/03/2022 | 13:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 4 - 1 | Siirt İl Özel İdare | ||
20/03/2022 | 14:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 1 - 2 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
20/03/2022 | 14:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 1 - 1 | 23 Elazığ FK | ||
20/03/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 - 0 | Hacettepe | ||
20/03/2022 | 14:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 1 - 0 | İskenderunspor AŞ | ||
20/03/2022 | 14:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 1 - 1 | Kızılcabölükspor | ||
20/03/2022 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
21/03/2022 | 14:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 0 - 2 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
22/03/2022 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 2 | Bayrampaşa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 28 | 20 | 4 | 4 | 48 | 22 | 26 | 64 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 28 | 16 | 7 | 5 | 56 | 28 | 28 | 55 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 28 | 15 | 8 | 5 | 50 | 35 | 15 | 53 | ||
4. | 68 Aksaray Belediyespor | 29 | 15 | 3 | 11 | 42 | 37 | 5 | 48 | ||
5. | 52 Orduspor FK | 28 | 12 | 10 | 6 | 37 | 34 | 3 | 46 | ||
6. | Şile Yıldızspor | 28 | 12 | 7 | 9 | 35 | 31 | 4 | 43 | ||
7. | Kuşadasıspor | 28 | 12 | 5 | 11 | 36 | 37 | -1 | 41 | ||
8. | Armoni Alanya Kestelspor | 29 | 11 | 7 | 11 | 36 | 30 | 6 | 40 | ||
9. | Hacettepe 1945 Spor | 29 | 10 | 8 | 11 | 32 | 35 | -3 | 38 | ||
10. | Bayrampaşa | 28 | 8 | 13 | 7 | 34 | 23 | 11 | 37 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 28 | 8 | 11 | 9 | 29 | 28 | 1 | 35 | ||
12. | Yomraspor | 29 | 8 | 10 | 11 | 28 | 34 | -6 | 34 | ||
13. | 23 Elazığ FK | 28 | 7 | 10 | 11 | 26 | 27 | -1 | 31 | ||
14. | Darıca Gençlerbirliği | 28 | 7 | 9 | 12 | 26 | 36 | -10 | 30 | ||
15. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 29 | 6 | 11 | 12 | 25 | 36 | -11 | 29 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 29 | 5 | 13 | 11 | 35 | 43 | -8 | 28 | ||
17. | Hacettepe | 29 | 6 | 9 | 14 | 19 | 34 | -15 | 27 | ||
18. | Siirt İl Özel İdare | 28 | 6 | 8 | 14 | 28 | 52 | -24 | 26 | ||
19. | Çarşambaspor | 29 | 5 | 9 | 15 | 22 | 42 | -20 | 24 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |