Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
26/03/2022 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 0 | Düzce Cam Düzcespor | ||
26/03/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 2 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 0 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 1 | Kuşadasıspor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 0 - 0 | Darıca Gençlerbirliği | ||
26/03/2022 | 14:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 1 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
26/03/2022 | 14:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 2 - 1 | Yomraspor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 3 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
26/03/2022 | 14:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 3 - 1 | Çarşambaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 29 | 20 | 4 | 5 | 48 | 23 | 25 | 64 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 29 | 17 | 7 | 5 | 58 | 29 | 29 | 58 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 29 | 16 | 8 | 5 | 51 | 35 | 16 | 56 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 29 | 13 | 10 | 6 | 40 | 34 | 6 | 49 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 29 | 15 | 3 | 11 | 42 | 37 | 5 | 48 | ||
6. | Şile Yıldızspor | 29 | 12 | 7 | 10 | 36 | 33 | 3 | 43 | ||
7. | Kuşadasıspor | 29 | 12 | 6 | 11 | 37 | 38 | -1 | 42 | ||
8. | Armoni Alanya Kestelspor | 30 | 11 | 8 | 11 | 36 | 30 | 6 | 41 | ||
9. | Bayrampaşa | 29 | 8 | 14 | 7 | 34 | 23 | 11 | 38 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 30 | 10 | 8 | 12 | 32 | 38 | -6 | 38 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 29 | 8 | 12 | 9 | 30 | 29 | 1 | 36 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 29 | 8 | 10 | 11 | 29 | 28 | 1 | 34 | ||
13. | Yomraspor | 30 | 8 | 10 | 12 | 29 | 36 | -7 | 34 | ||
14. | Darıca Gençlerbirliği | 29 | 7 | 10 | 12 | 26 | 36 | -10 | 31 | ||
15. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 30 | 6 | 12 | 12 | 25 | 36 | -11 | 30 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 30 | 5 | 14 | 11 | 36 | 44 | -8 | 29 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 29 | 7 | 8 | 14 | 30 | 53 | -23 | 29 | ||
18. | Hacettepe | 30 | 6 | 10 | 14 | 20 | 35 | -15 | 28 | ||
19. | Çarşambaspor | 30 | 5 | 9 | 16 | 23 | 45 | -22 | 24 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |