Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/04/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 2 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
09/04/2022 | 15:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 2 - 0 | Şile Yıldızspor | ||
09/04/2022 | 15:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 4 - 0 | Yomraspor | ||
09/04/2022 | 15:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 2 - 1 | Kuşadasıspor | ||
09/04/2022 | 15:00 | Doğan Seyfi Atlı Stadı | Kızılcabölükspor | 0 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
09/04/2022 | 15:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 2 - 0 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
09/04/2022 | 15:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 2 - 2 | Çarşambaspor | ||
09/04/2022 | 15:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 4 - 0 | Düzce Cam Düzcespor | ||
09/04/2022 | 15:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 1 | Darıca Gençlerbirliği |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 31 | 21 | 4 | 6 | 50 | 27 | 23 | 67 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 31 | 18 | 7 | 6 | 60 | 30 | 30 | 61 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 31 | 17 | 9 | 5 | 54 | 37 | 17 | 60 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 31 | 14 | 11 | 6 | 43 | 36 | 7 | 53 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 31 | 16 | 4 | 11 | 44 | 38 | 6 | 52 | ||
6. | Armoni Alanya Kestelspor | 32 | 12 | 9 | 11 | 38 | 31 | 7 | 45 | ||
7. | Şile Yıldızspor | 31 | 12 | 8 | 11 | 37 | 36 | 1 | 44 | ||
8. | Kuşadasıspor | 31 | 12 | 7 | 12 | 38 | 40 | -2 | 43 | ||
9. | Bayrampaşa | 31 | 9 | 14 | 8 | 36 | 25 | 11 | 41 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 31 | 11 | 8 | 12 | 36 | 38 | -2 | 41 | ||
11. | 23 Elazığ FK | 31 | 9 | 11 | 11 | 34 | 29 | 5 | 38 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 31 | 8 | 13 | 10 | 31 | 31 | 0 | 37 | ||
13. | Yomraspor | 32 | 8 | 10 | 14 | 29 | 41 | -12 | 34 | ||
14. | Siirt İl Özel İdare | 31 | 8 | 9 | 14 | 32 | 54 | -22 | 33 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 31 | 7 | 11 | 13 | 27 | 38 | -11 | 32 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 32 | 5 | 16 | 11 | 36 | 44 | -8 | 31 | ||
17. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 32 | 6 | 13 | 13 | 26 | 39 | -13 | 31 | ||
18. | Hacettepe | 31 | 6 | 10 | 15 | 21 | 37 | -16 | 28 | ||
19. | Çarşambaspor | 32 | 6 | 10 | 16 | 26 | 47 | -21 | 28 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |